Animovaný film Zaklínač od Netflixu nebude o Geraltovi. Kto bude hlavnou postavou?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Minulý týždeň nám Netflix potvrdil, že v ich dielni sa už pomaly začína pracovať na novom projekte so sveta Zaklínača. Tentokrát si pre nás tvorcovia pripravili animovaný film Zaklínač (The Witcher: Nightmare of the Wolf), ktorý by sme mali vidieť ešte pred uvedením druhej série seriálu. Ten na Netflixe premiéroval minulý rok v decembri.

Do dnešného dňa nám Netflix prezradil aj novú dôležitú informáciu, ktorá sa týka hlavnej postavy animovaného filmu. Geralta z Rivie v tejto úlohe nečakajte, namiesto neho sa príbeh zameria na Geraltovho mentora, Vesemíra.

animovaný film zaklínač
Zdroj: dontfeedthegamers.com

Kam nás zavedie animovaný film Zaklínač?

Na sociálnej sieti Twitter zverejnil neoficiálny účet Zaklínača fotografiu, na ktorej vidíme Vesemíra. Okrem toho si môžeme prečítať aj znenie oficiálnej synopsy, ktorá znie nasledovne: „Dlho predtým, ako sa z neho stal Geraltov mentor, Vesemír začal svoju vlastnú cestu ako zaklínač po tom, čo si ho tajomný Delgan vyžiadal cez zákon prekvapenia.“

Ak sa bližšie zahladíte na príspevok nižšie, Vesemír vyzerá identicky, ako sme ho mohli vidieť aj v hre Zaklínač: Divoký hon. O animáciu pripravovaného filmu by sa malo postarať štúdio Mir, ktoré v minulosti pracovalo na anime seriáli Avatar: The Legend of Korra. Scenár napísal Beau DeMayo.

Ktorý herec sa nakoniec objaví za postavou Vesemíra?

Ako sme si už mohli všimnúť, fanúšikovia by boli nadšení, ak by sa v hlavnej postave Geraltovho mentora objavil herec Mark Hamill. Či už sa bavíme o hranej verzii v seriáli alebo o prepožičaní svojho hlasu do animovanej podoby. K celej situácii sa vyjadril aj spomínaný Hamill, ktorého slová nás však nepotešia. Alebo sa čoskoro všetko zmení?

Nemáme to zatiaľ nijak potvrdené, ale ako si môžete všimnúť vyššie, Mark Hamill záujem má. 68 ročný herec by sa do tejto pozície určite hodil, ale o tom necháme rozhodnúť už tvorcov od Netflixu. Či sa fanúšikom splní ich prianie zistíme už čoskoro.

Netflix má podľa všetkého so Zaklínačom obrovské plány, čo môžeme vidieť aj na pripravovanom animovanom filme Zaklínač. Vaše názory na túto tému nám nezabudnite napísať do komentárov. 

Zdroj: techradar.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -