Čo robia a kde sa nachádzajú zvyšní Avengeri počas udalostí filmu Black Widow?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Avengeri v čase filmu Black Widow

Na jeseň nás čaká nový film od Marvelu s názvom Black Widow. Film bude prequelom a odohrávať sa bude v čase po filme Captain America: Civil War. Avengeri sú rozpoltení a Black Widow sa musí vybrať na samostatnú misiu. Vo filme okrem Natashy Romanoff uvidíme aj nové postavy ako Red Guardian, Yelena Belova alebo Melin Vostokoff.

Film odštartuje 4. fázu MCU. Filmom sa v podstate ukončí celý Natashin príbeh a konečne pochopíme jej minulosť. Ako hlavný záporák sa ukáže Taskmaster, obľúbený zločinec z komiksov. Ostatní Avengeri v období filmu existovali tiež a my vám prezradíme, kde sa v tom čase nachádzali a čo vlastne robili medzi filmami Captain America: Civil War a Avengers: Infinity War.

Iron Man

tony stark iron man avengers 2: vek ultrona
Zdroj: newyorker.com

Tony Stark sa v tomto dvojročnom časovom úseku pripravoval na možnú hrozbu, ktorá mohla prísť. Nakoniec sa dozvedel aj jej meno – Thanos. Taktiež sa stal mentorom mladému Peterovi Parkerovi, čo sme mohli vidieť vo filme Spider-Man: Homecoming. Okrem toho presťahoval aj základňu Avengerov, predal Avengers Tower a dal sa naspäť dokopy s Pepper Potts. Nakoniec sa aj zasnúbili.

Captain America

captain america avengers infinity war dĺžka
Zdroj: saturn.sk

Steve Rogers sa stal pre nepodpísanie Sokovijskej dohody vyvrheľom. Na konci Civil War vyslobodil svoj tím z väzenia a potom odviedol Buckyho do Wakandy, kde ho dočasne zmrazili a snažili sa prísť na to, ako mu pomôcť. Podľa komiksov sa potom spolu s Falconom a Black Widow túlali po svete a bojovali proti zloduchom v tajnosti. Natasha sa k Falconovi a Captainovi Americovi zrejme pridala až po udalostiach jej vlastného filmu.

Thor

thor infinity war russo brothers
Zdroj: onontonerd.com.br

Mocný vládca hromu sa po udalostiach Avengers: Age of Ultron venoval hľadaniu odpovedí, ktoré sa týkali jeho vízie o kameňoch nekonečna. Toto robil až do udalostí filmu Thor: Ragnarok, kde mu zomrel otec, nešťastne pristál na planéte Sakaar a stretol Hulka. Potom sa vrátil na Asgard, aby bojoval proti svojej sestre a Asgard bol nakoniec zničený. Následne už začali udalosti filmu Avengers: Infinity War.

Hawkeye

zdroj: syfy.com

Hawkeye patril k tímu Steva Rogersa, a preto skončil vo väzení. Narozdiel od ostatných, čo ušli, on a Ant-Man zostali a dohodli sa s vládou na domácom väzení. Z toho dôvodu sme ho nevideli vo filme Avengers: Infinity War, pretože bol doma s rodinou. Počas filmu Black Widow bol teda v domácom väzení, avšak vidieť by sme ho mohli ako cameo z minulosti, a to v spomienkach na ich spoločnú známu misiu v Budapešti.

Hulk

hulk mcu
Zdroj: animatedtimes.com

Hulk sa stratil po filme Avengers: Age of Ultron. Vo filme Thor: Ragnarok sa však odhalilo, že celý čas bol na Sakaare v podobe Hulka, kde sa naučil rozprávať, chovať viac ľudsky a stal sa gladiátorom. Tam ho potom našiel Thor, pomohol mu premeniť sa opäť na Bruca Bannera a spolu odleteli na Asgard. Po jeho zničení plánovali ísť na Zem. To už sú však udalosti filmu Avengers: Infinity War, teda dávno po udalostiach filmu Black Widow.

Títo pôvodní Avengeri by sa nám teoreticky teda mohli ukázať aspoň na chvíľu vo filme Black Widow. Pri Thorovi a Hulkovi je to minimálna šanca, pretože sú mimo Zem, no ostatní sa aspoň nachádzajú na rovnakej planéte. Potvrdiť si to ale už budeme musieť sami, a to najskôr 6. novembra 2020, kedy má mať film premiéru v kinách.

Vedeli ste aj pred tým, kde sa títo Avengeri nachádzali počas udalostí filmu Black Widow? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -