Všimli ste si to? Avengers: Endgame potvrdil veľkú teóriu o Iron Manovi!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Spočiatku arogantný človek, ku koncu odhodlaný a dobrý superhrdina. Tak znie veľmi skrátená verzia príbehu Tonyho Starka. Od roku 2008 to bol práve on, kto nás sprevádzal naprieč filmami MCU až po jeho smrť. Mali ste popri tom všetkom pocit, že ste ho naozaj dobre poznali? Nuž, ako teraz zisťujeme, v Avengers: Endgame Iron Man potvrdil, že nie je ten, za koho sme ho považovali!

Dom Tonyho Starka z Avengers: Endgame
Zdroj: cnet.com

V Avengers: Endgame Iron Man potvrdil veľkú teóriu

Supehrdinovia sa vo filme Avengers: Infinity War stretli s niečím, na čo neboli zvyknutí. S prehrou. Naprieč spolupráci nedokázali poraziť Thanosa, ktorý predsa len vyzbieral všetky Kamene nekonečna a vymazal polovicu života vo vesmíre. Nie nadarmo sa však nazývajú „Pomstitelia.“

Hrdinovia po 5 rokoch zistili, ako nakoniec zvrátiť lusknutie Šialeného Titána. Cestovali späť v čase, vyzbierali Kamene nekonečna a nakoniec všetkých zachránili. Popri tomto pláne, ktorý Ant-Man pomenoval „Time Heist,“ sa toho mnoho stalo. Dnes sa konkrétne pozrieme na chvíľu, kedy sa Tony stretol so svojím mŕtvym otcom, Howardom Starkom. Čo tento moment nenápadne potvrdil?

avengers: Endgame vs avatar
Zdroj: comicbookmovie.com

Tony Stark stretáva svojho otca

Superhrdinovia spočiatku mierne zlyhali a nepodarilo sa im získať Tesseract. Iron Man a Captain America teda opäť cestovali v čase, tentokrát do roku 1970. Spolu s nimi sme sa ocitli na vojenskej základni, kde pracovali ľudia ako Hank Pym či Peggy Carter. Okrem iného ide aj o miesto, kde sa zrodil S.H.I.E.L.D., no dnes sa zameriame na rozhovor s Howardom, ktorý tam Tony viedol.

Keď sa Tonymu podarilo ukradnúť Tesseract, vychádzal z vojenskej základne výťahom. A to spolu so svojím otcom. Konverzácia medzi týmito dvoma sa obrátila na to, komu Howard nesie kvetiny a kyslú kapustu, na čo jeho otec odpovedal toto:

„Moja žena je tehotná… a bol som pridlho v kancelárii.“

Avengers: Endgame Iron Man howard stark
Zdroj: geektyrant.com

Tony Stark je adpotovaný

Tí pozornejší diváci si určite budú pamätať Tonyho reakciu. Keď mu Howard povedal, že ide za svojou tehotnou ženou, teda jeho matkou, na chvíľu stuhol a zamračil sa. Presne tak, ako keby mu niekto práve povedal niečo, čomu absolútne nerozumie. Navyše sa teda opýtal, ako dlho už je tehotná. Prečo by sa to však pýtal? Veď predsa vie, kedy sa narodil. No po Howardovej odpovedi ostal ešte viac zmätený, čo môže mať len jeden dôvod.

Maria Stark v tom čase nečakala Tonyho, ale iné dieťa, pričom o tehotenstve svojej matky sa nikdy nedozvedel. To naznačuje jedno: Iron Man je adoptovaný.

komiks
Zdroj: newsarama.com

Ak vám to nedáva zmysel, potom treba zrak obrátiť na Iron Man komiks z roku 2013. V ňom totižto štúdio Marvel oficiálne odhalilo, že Tony Stark bol po celý čas adoptovaný. Jeho rodičom sa totižto narodil biologický syn s hrôzostrašnou degeneratívnou poruchou, po čom si adoptovali ďalšie dieťaTonyho – ktoré vychovali ako vlastné. No a film Avengers: Endgame túto skutočnosť potvrdil aj v rámci MCU.

Ako ste na tento malý, ale podstatný moment reagovali v kine na filme Avengers: Endgame? Všimli ste si ho vôbec? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -