Oficiálny trailer z kampane Call of Duty: Black Ops Cold War je konečne tu. Activision si pre nás pripravil veľa zaujímavých noviniek

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Herná novinka z akčnej série Call of Duty: Black Ops bola konečne odhalená a vysoko očakávaný podtitul Cold War nám ukázal prvý trailer zo samotnej kampane.

Vývojárske štúdio Activision do hry samozrejme zahrnulo multiplayer a po jej vydaní si hráči budú môcť užiť aj obľúbených zombies.

Call of Duty: Black Ops Cold War je konečne tu!

Black Ops Cold War nás zavedie do roku 1981 a predstavuje sprisahanecký príbeh plný „klamov a podvodov“, ktorý vyvinula spoločnosť Raven Software. Hráči sa môžu pripraviť na stretnutia s historickými postavami a naučíme sa taktiež aj kúsok z našej histórie.

Čo sa týka samotnej kampane a bojov, ocitneme sa na miestach ako východný Berlín, Turecko, Vietnam, Moskva z obdobia Sovietskeho zväzu a ďalšie.

Cieľom kampane bude zastaviť dej udalostí nadchádzajúcich dekád, kde sledujeme neľahkú cestu záhadného sovietskeho špióna menom Perseus, ktorého misiou je destabilizovať globálnu rovnováhu a zmeniť nepriaznivý priebeh celej histórie.

Call of Duty: Black Ops Cold War
Zdroj: vg247.com

Hra obsahuje veľa zaujímavých vychytávok

Okrem kampane si budú môcť hráči preniesť rôzne zbrane a vybavenie studenej vojny do budúcej generácie multiplayerového boja. Novinkou bude taktiež inventár a čaká nás aj úplne nový zážitok pri zombie móde.

Tento obsah je samozrejme zadarmo, avšak ako to už pri hernej sérii Call of Duty chodí, niektoré prvky (nové mapy, postavy, zbrane) získame len po zakúpení Battle Passu. Nechýba ani cross-play podpora súčasných konzol, ako aj konzol novej generácie.

Ak si hru predobjednáte v digitálnej podobe ešte dnes, dostanete k nej niekoľko odmien, vrátane starej známej postavy Franka Woodsa. Tešiť sa môžete aj predčasnému prístupu k otvorenej beta verzii multiplayeru.

Dátum sprístupnenia beta verzie hry nám tvorcovia odhalia v blízkej budúcnosti. Multiplayer sa odhalí 9. septembra. Oficiálne vydanie hry padlo na 13. november a už teraz sa nevieme dočkať, kedy ju okúsime na vlastnej koži. Dáte tomu šancu aj vy?

Zakúpite si hernú novinku Call of Duty: Black Ops Cold War na základe odhalenej ukážky z kampane, alebo si ešte počkáte? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť dole v komentároch. 

Zdroj: vg247.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -