Call of Duty: Warzone dostane v decembrovej aktualizácii novú mapu, režim, 30 zbraní a iný skvelý obsah

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Populárny Battle Royale čaká veľká aktualizácia, ktorá do Call of Duty: Warzone prinesie niekoľko nových prvkov. Noviniek sa dočkáme o týždeň skôr ako sa pôvodne očakávalo, čím sa odštartuje prvá sezóna Warzone x BOCW.

Aktualizácia zahŕňa príchod ďalšej mapy, režim, až 30 nových zbraní a vývojár taktiež sľubuje úplne nový zážitok z Gulagov. Čiže sa máš na čo tešiť a najnovšia hra z radov Call of Duty si pre teba pripravila hneď niekoľko prekvapení, ktoré zasiahnu aj hráčov Warzone.

Call of Duty: Warzone aktualizácia
Zdroj: activision.com

Call of Duty: Warzone aktualizácia prinesie mapu s názvom Rebirth Island

Aj napriek miernemu oneskoreniu sú očakávania pre 1. sezónu Black Ops Cold War väčšie ako kedykoľvek predtým, a to nie len pre všetok nový obsah (vylepšený multiplayer, zombies). Tentokrát sa totiž môžu tešiť aj hráči Warzone, pretože Activision potvrdilo, že S1 prinesie dalšiu kapitolu aj do nášho obľúbeného Battle Royale.

Call of Duty: Warzone aktualizácia
Zdroj: twitter.com

Dáva tiež zmysel, že ak sa spolu s touto mapu uvoľní aj nový režim, oba by boli nejako vzájomne prepojené. A na základe najnovších hlasových únikov je jasné, že Rebirth Islandkonkrétny špecifický cieľ a hráči budú mať na výber niekoľko možností.

Nový zážitok z Gulagov

Aktualizácia plánuje zaviesť aj úplne nový zážitok z Gulagu pre vyradených hráčov, aby medzi sebou bojovali a získali právo vrátiť sa do hry. Súčasný Gulag sa od uvedenia Warzone príliš nezmenil a jediným vylepšením boli rôzne kategórie zbraní.

Čo však máme chápať pod „novým zážitkom„? Najpravdepodobnejšou zmenou je, že vývojári prepnú herné prostredie, kde sa tieto posmrtné bitky odohrávajú – teda od súčasných podzemných sprchových kútov sa presunieme na iné podobne veľké miesto.

Call of Duty: Warzone aktualizácia
Zdroj: infinityward.com

Čo všetko prichádza v 1. sezóne Warzone x BOCW?

Okrem novej mapy, režimu a zážitku z Gulagov príde do Warzone oveľa viac obsahu. Len čo dôjde k aktualizácii, všetky zbrane/loadouts v Black Ops Cold War multiplayeri budú taktiež k dispozícii aj vo Warzonebudeš si môcť vybrať medzi BOCW alebo Modern Warfare zbraňami.

Ďalej očakávame zjednotenie progresívnych systémov Warzone a Black Ops Cold War do jednej štruktúry, ktorá ti umožní levelovať zarovno oboch herných titulov. Takže nás zaručene čaká príchod skvelej 1. sezóny, z ktorej neskrývame nadšenie a určite si ju zahráme. Aktualizácia príde 16. decembra.

Páči sa ti nová aktualizácia, ktorá do hry Call of Duty: Warzone prinesie niekoľko skvelých noviniek? Tvoj názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: pcgamer.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -