Uniknuté video z nakrúcania filmu Venom 2 nám ukazuje Carnagea v akcii

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Carnage vo filme Venom 2 na videu

Ak sa vám páčil Venom, tak jeho pokračovanie Venom 2 vás bude baviť dvojnásobne, keďže vo filme sa ukáže aj ikonický Carnage. Ako ho poznáme z Marvel Comics, Cletus Kasady (ktorý je hostiteľom symbionta menom Carnage) je prirodzený protivník Eddieho Brocka (hostiteľa symbionta menom Venom). Ten sa nám teraz ukazuje na videu z nakrúcania.

Ako si môžete všimnúť nižšie, video z pľacu ukazuje Woodyho Harrelsona vo svojej úlohe. Nie je jasné, čo presne sa bude v tejto scéne vo finále diať, keďže ešte musia byť pridané špeciálne vizuálne efekty. Zdá sa však, že na Kasadyho strieľajú policajti. Herec sa pritom pohybuje tak, že môžeme predpokladať, že pred guľkami z pištolí ho po postprodukcii ochráni samotný Carnage.

Úspech filmu Venom a pomoc známej postavy Carnage

Venom sa do kín dostal v roku 2018 a do dnešného dňa si zarobil krásnych 856 miliónov amerických dolárov. To predčilo všetky očakávania a tvorcovia začali okamžite pracovať na pokračovaní. V ňom sa mal v pozícii režiséra objaviť Ruben Fleischer, ale jeho zaneprázdnenosť s filmom Zombieland: Rana istoty ho z režisérskeho kresla vysadila.

Namiesto neho si to skúsi Andy Serkis, pre ktorého to bude ešte len tretí film. Pamätať si ho môžeme skôr v podobe herca vo filmoch ako Úsvit planéty opíc alebo trilógia Pán prsteňov. Režíroval doteraz len filmy Nádych pre lásku a Mowgli. Jeho skúsenosti so špeciálnymi počítačovými efektami by mu však mali dobre poslúžiť.

venom 2 cletus kasady carnage
Zdroj: larutadelsorigens.cat

Keď príde na scénu Carnage, mali by sme očakávať odrthnuté hlavy a končatiny. Jeho príchod fanúšikovia predpovedali a potvrdila nám to len finálna scéna filmu Venom, v ktorej sa ukázal nám Cletus Kasady. Ten by mal skvelo zapadnúť do príbehu Eddieho Brocka, čo dávnejšie potvrdil kameraman Robert Richardson. Ten nasledovne vychválil scenár:

“Poslali mi scenár a povedal som si, že jasné, že by som Andymu [Serkisovi] povedal áno, pretože je to Andy, ale aj preto, lebo je úžasný… Myslím si, že to je ešte nepreskúmané, a že to vybuchne. Tento film, predpokladám, že tomu výbuchu napomôže, pretože tu je výnimočná titulná postava Venoma. Teraz však máte Woodyho Harrelsona, ktorý, očividne, príde s vlastným menším výstupom. Takže uvidíme, čo ešte vzíde z kolaborácie Sony a Marvel.

Venoma 2 si pozrieme v októbru roku 2020. Svoje úlohy si zopakujú Tom HardyMichelle Williams. K nim sa v deji pridávajú Naomie HarrisStephen Graham a, samozrejme, Woody Harrelson.

Zdroj: screengeek.net, twitter.com, geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -