Koste nepriateľov v Dark Souls útočnými puškami. S novým módom to je možné

Nenechajte si ujsť

Róbert Herda
Róbert Herda
Ahoj, ako si si už mohol prečítať, volám sa Róbert. Videohrám, knihám a hlavne kinematografii ako médiám, ktoré sú určené na rozprávanie príbehov, sa venujem už nejakú tú dekádu (ak si dobre pamätám, tak vlastne od dôb, čo som začal registrovať okolie). Najmä preto sa snažím všetko, čo z týchto oblastí prichádza skúmať a nezriedka analyzovať. Momentálne pracujem aj na vlastnej tvorbe a popritom sprostredkúvam čitateľom rôzne novinky, dojmy a recenzie z týchto oblastí.

Legenda RPG žánru

Hardcore séria od štúdia FromSoftware je obrovským hitom posledných desiatich rokov. Relatívne jednoduchý koncept, ktorý je založený na náročných bojoch s protivníkmi i bossmi sa stal tak populárnym, že je z neho už samostatný žáner takzvaných Souls-like hier. Staršie tituly sa však neprestávajú inovovať, čo potvrdzuje nový mód, ktorý do Dark Souls pridáva strelné zbrane.

Aby ste boli plne v obraze, žánrové hry (obzvlášť tie od FromSoftware) sú nezriedka tak náročné, že ich mnohí nedokážu dohrať. Prípadne sa hráči do hrania púšťajú opakovane, práve za účelom testovania nových módov, či pokorenia určitej výzvy.

Nedávno vytvorený mód pre Dark Souls III vám však strastiplné cesty plné smrtiacich pascí a nebezpečenstiev značne uľahčí. Namiesto meča máte v rukách automatickú pušku, ktorá z vás robí útočné komando kosiace každého protivníka navôkol.

Firearm Mod pridáva do Dark Souls strelné zbrane

Ak teda hľadáte unikátny spôsob pokorenia nespočetných výziev, možno vás práve takýto prechod hrou zaujme. Väčšina zbraňových textúr je inšpirovaná sériou Resident Evil, pričom hlavný autor (Asasasasasbc) mierne upravil i zvukové efekty.

K dispozícii je puška AK-47, MP5, brokovnica, Thompson, M16, Vector a tradičná „sniperka“. Jednotlivé pištole nahrádzajú zbrane na diaľku z originálnej hry.

Dark Souls Gun Mod
Zdroj: destructoid.com

V prípade, že si chcete Modern Firearm mód vyskúšať, môžete pre to využiť tento odkaz. Ten vás automaticky presmeruje na stránku, kde sa nielenže dozviete o neoficiálnej úprave viac, môžete si ju rovno stiahnuť.

Na záver by sme mali upozorniť, že je dobrý nápad všetko nainštalovať prostredníctvom Dark Souls 3 mod engine, pretože inak hrozí, že dostanete ban. Súvisí to najmä s online štatistikami, ktoré spomínaný engine vypína a následne sa nemusíte vôbec báť.

Vyskúšate toto nefalšované uľahčenie a pustíte sa do potuliek temným svetom so samopalom v rukách? Dajte nám vedieť v dostupnej komentárovej sekcii.

Zdroj: pcgamer.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -