DC FanDome odhaľuje trailer s novými skvelými zábermi z filmov The Batman, The Flash a Black Adam

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

DC zverejnilo nový trailer k tohtoročnému podujatiu DC FanDome 2021, ktorý nám pripomína príchod očakávaných filmov The Batman od Matta Reevesa, The Flash od Andyho Muschiettiho a Black Adam v hlavnej úlohe s Dwayne Johnsonom. Nechýba ani pripomienka toho, že okrem týchto troch filmov sa fanúšikovia komiksového DC dočkajú ďalších filmových, seriálových a herných adaptácií.

Od hranej akcie až po nadupané animácie, od kín po pohodlie na gauči, nový trailer sľubuje, že DC FanDome 2021 bude opäť obsahovať obrovský počet exkluzívnych odhalení. Rovnako ako v roku 2020, aj tento rok je DC FanDome online udalosťou úplne zadarmo pre všetkých. K dispozícii bude na platformách Twitch, YouTube, Facebook, Twitter a dcfandome.com budúci týždeň 16. októbra 2021. Dĺžka udalosti sa odhaduje na 4 hodiny.

Nový epický trailer k DC FanDome 2021:

Najnovšia ukážka má síce len jednu minútu, ale za ten čas sme sa toho dozvedeli pomerne dosť. Budúcoročné očakávané filmy The Batman, The Flash a Black Adam sú taktiež súčasťou traileru, ale FanDome 2021 v sebe skrýva aj iné skvelé zaujímavosti. Vidieť môžeš napríklad nové zábery z hry Suicide Squad: Kill the Justice League od vývojárskeho štúdia Rocksteady. Potešilo taktiež aj štúdio Warner Bros. Games Montréal s ich herným titulom Gotham Knights.

Okrem toho vidieť rôzne seriálové projekty, ako napríklad Peacemaker, Titans, Doom Patrol, Stargirl a Noami. Nezaostáva ani animovaný DC pre dospelých, ktorý by mala doplniť 3. séria Harley Quinn, ako aj Young Justice: Phantoms. Taktiež dorazí úplne nová animovaná séria Batman: Caped Crusader. Už len si počkať, či nám k týmto výtvorom odhalia aj oficiálne dátumy vydania. No to sa dozvieme až o niekoľko dní, takže nikam neodchádzaj, pretože o všetkom ťa budeme určite informovať.

Páčil sa ti nový trailer k online udalosti DC FanDome 2021, ktorá vypukne už čoskoro? Svoj názor nám nezabudni napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -