Death Stranding spoznal svoj dátum vydania na PC a príde s Half-Life prepojením

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ešte mesiace pred vydaním titulu Death Stranding sa špekulovalo o tom, že nepôjde o exkluzivitu na PlayStation 4. Na oficiálnej obálke totiž chýbal nápis „only on PlayStation„, ktorý sprevádza všetky exkluzívne tituly. Neskôr sme sa dozvedeli, že hra časom vyjde aj pre počítačových hráčov.

Dobrou správou je, že okrem neobľúbeného Epic Games Store titul vyjde aj na Steame. O distribúciu sa postará vydavateľská spoločnosť 505 Games a my sme konečne spoznali oficiálny dátum vydania. Vývojárske štúdio Kojima Productions vydá PC verziu hry Death Stranding2. júna 2020 a tešiť sa môžeme na rôzne malé aktualizácie, ktoré hráčov veľmi prekvapili.

Novinky v Death Stranding na PC

Prvou z nich je zvláštne prepojenie s hernou sériou Half-Life. Vyzerá to tak, že Kojima Productions a Valve spojili hlavy dokopy a prinesú nám malé prekvapenie v podobe kozmetických predmetov. Z nového traileru dokážeme vyčítať, že Norman Reedus a jeho postava Sama Portera Bridgesa bude môcť nosiť okuliare Gordona Freemana, malý červený Valve ventil na hlave alebo headcraba ako čiapku.

Viac Half-Life obsahu zatiaľ potvrdeného nebolo, no dočkáme sa aj ďalšej novinky. PC edícia bude obsahovať aj foto režim, ktorým môžete fotiť prenádherné fotky krajiny či vtipné portréty. Taktiež si môžeme užiť omnoho väčší framerate a podporu pre širokouhlé monitory.

Death Stranding na PC
Zdroj: youtube.com

Predobjednávkovým bonusom sú slnečné okuliare, šiltovka, rýchlostný skeleton a armour plate v strieborno-zlatých farbách. Úplne všetky bonusy nájdete vyobrazené na obrázku vyššie. Teraz sa môže autor Hideo Kojima a jeho spoločnosť Kojima Productions konečne pustiť do vývoja ďalšieho titulu, ktorým by tentokrát mal byť horor.

Všetky informácie, novinky a správy naznačujú, že by mohol pracovať na novej hre zo sveta Silent Hill, aj keď jeho odchod z Konami nebol veľmi v dobrom. Zaujímavým faktom je, že hlavným predstaviteľom Death Stranding je herec Norman Reedus, ktorý mal stvárniť hlavnú postavu aj v zrušenej hre Silent Hills.

Death Stranding vyjde 2. júna na Steam a Epic Games Store za 60 eur.

Zdroj: rockpapershotgun.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -