Deathstroke prichádza do DCEU!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

en Affleck, predstaviteľ Batmana, momentálne pripravuje natáčanie svojho samostatného Batman filmu, no a popri tom ešte točí Justice League. Ben je teda pod obrovským tlakom, kde si nesmie dovoliť, aby jeho pokus s najobľúbenejším super hrdinom všetkých čias dopadol fiaskom. Nuž ale, vyzerá to tak, že s obavami môžeme skoncovať. Ben očividne rozumie komiksom a dokazuje nám to v najnovšom videu, ktoré zavesil na twitter.

Deathstroke si odbije svoj debut na striebornom plátne

Je to tak, Affleck nám prostredníctvom twitteru ukázal, že sa na Deathstrokea môžeme začať tešiť, pravdepodobne už v Justice League. Niečo málo pre tých, ktorí o ňom ešte nepočuli. Deathstroke je jeden z najobľúbenejších DC záporákov všetkých čias. Prvý krát sa objavil v roku 1980 v komikse New Teen Titans. Širšej verejnosti je ale skôr známy z televízneho seriálu Arrow, kde sa objavil ako hlavný záporák druhej série (hral ho herec Manu Bennet). Pôvodne sa Deathstroke plánoval už v Suicide Squad, ale z neznámeho dôvodu, ho odtiaľ vyškrtli. Ako teda zapadne do nového filmu naozaj netušíme, pretože hlavným nepriateľom Justice League by mal byť Stephenwolf (mohli ste ho vidieť v jednej scéne z ultimátnej verzie Batman vs Superman). Kto bude Deathstrokea hrať taktiež nevieme. Čo ale tušíme je to, že s jeho príchodom, budú mať Justice League čo robiť aby ho porazili.

Čo hovoríte na nového záporáka? Tešíte sa na Justice League? Kto si myslíte, že je pod maskou? O svoje názory sa s nami podeľte v komentároch.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -