Výroba druhej série seriálu Invincible sa posúva vpred. Nahrávať svoje repliky začal už aj Steven Yeun

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Druhá séria Invincible sa vyrába, nahráva aj Steven Yeun

Minuloročným prekvapením bol určite seriál Invincible. Animovaný seriál, ktorý ale nemieril na detské publikum, si urobil mnohých fanúšikov už po prvých epizódach. Či už to bolo vďaka napínavému príbehu, zaujímavej animácii alebo hlasovým hereckým výkonom, mnohí sa už nevedia dočkať druhej série. Druhá séria seriálu Invincible sa našťastie už vyrába, pričom na svojich replikách pracuje aj Steven Yeun, predstaviteľ hlavnej postavy.

Invincible sa zameriava na život tínedžera Marka Graysona (Steven Yeun). U chlapca, ktorý žil celý život v tieni otca, superhrdinu Omni-Mana (J.K. Simmons), sa ale začali v tínedžerskom veku objavovať superschopnosti. Teraz sa on sám musí naučiť byť zodpovedným a neporaziteľným hrdinom. Avšak okrem pozemských a vesmírnych nepriateľov sa musí postaviť aj svojmu čoraz ťažšiemu civilnému životu.

Invincible
Zdroj: wallpaperhook.com

Výroba je už v plnom prúde

Za seriálom stojí Robert Kirkman, tvorca seriálu aj komiksov, podľa ktorých seriál vznikol, ako aj Simon Racioppa. Druhý spomínaný v marci prezradil, že na druhej sérii sa pracuje už nejaký čas. Ide vraj o ťažkú prácu, pričom samozrejme každý chce, aby bolo všetko dokonalé. Máme sa podľa neho tešiť na sériu, ktorá bude ešte lepšia ako tá predchádzajúca, avšak veci idú trocha pomalšie. To znamená, že si zrejme budeme musieť na ďalšiu sériu počkať.

Dobrým znakom je ale to, že do nahrávacieho štúdia prišiel Steven Yeun, ktorý nadaboval v prvej sérii Marka Graysona. Je to vzrušujúce hlavne preto, lebo práve on pár mesiacov dozadu vravel, že ešte nemá žiadne informácie o výrobe druhej série, pričom sa na ňu tiež veľmi tešil. Avšak to, že je už v nahrávacej búdke, znamená, že sa výroba značne posunula vpred. Krátke video, ktoré Yeuna vtipne ukazuje pri nahrávaní, zverejnilo Amazon Prime Video na svoj Instagram.

Okrem spomínaných hercov sa v seriáli ozvali aj iné známe hlasy, napríklad Sandra Oh, Zazie Beets, Gillian Jacobs, Zachary Quinto, Jason Mantzoukas, Melise, Mark Hamill, Mahershala Ali alebo Seth Rogen. Druhá séria sa teda pomaly, ale isto posúva vpred, čo by mohlo znamenať, že vyjde koncom tohto roka alebo v roku 2023. A čo je naozaj skvelé, po druhej sérii si štúdio objednalo rovno aj tretiu, a tak tu s nami Invincible určite chvíľu ostane.

Ste fanúšikmi tohto seriálu? Tešíte sa na druhú sériu?

Zdroj: collider.com, geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -