Druhý Solo: A Star Wars Story trailer nás pripravuje na westernovú jazdu v štýle Star Wars!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Najčítanejšie za 7 dní

Druhý Solo: A Star Wars Story trailer nám ukazuje príbeh plný prestreliek a lúpeží!

Solo: A Star Wars Story bohužiaľ na prvý pohľad nevyzerá ako Star Wars film, ktorý proste musíte vidieť. Avšak, podľa nás si to uvedomujú aj tvorcovia a tí vedia, ako tento zaujímavý, no napriek tomu zbytočný príbeh predať tak, aby sme ho chceli vidieť hneď v prvý deň! Režisér Ron Howard a Lucasfilm nám teda predstavujú Star Wars príbeh, ktorý však vyzerá skôr ako nejaký Star Wars western! A viete čo, možno to predsa len nebol taký zlý nápad!

Zapáčili sa nám v Super Bowl traileri a aj v neskoršom oficiálnom teaseri. Teraz nás však skutočne namotali. Ron Howard, ktorý má na svedomí filmy ako Rivali alebo Apollo 13 skutočne prináša najodlišnejší Star Wars film, aký bol kedy vyrobený. Síce sa teda z natáčania dostávali na internet len samé zlé veci, tento trailer nás presvedčuje, že by sme to s filmom nemali rovno vzdávať. Čo vravíte?

Solo: A Star Wars Story

Úplny začiatok tohto slávneho pašeráka a jeho kamaráta Chewbaccu sa teda dozvieme už koncom mája. Síce sme celý rok počúvali predovšetkým nepriaznivé veci z natáčania, vyzerá to tak, že projekt sa pravdepodobne podarilo zachrániť. Prvou zlou známkou bola výmena režisérov. Pôvodne sa o film starala dvojka Christopher Miller a Phil Lord, ktorí sa však s filmom rozlúčili kvôli nezhodám. Neskôr nás však štúdio upozornilo, že film je aj naďalej točený podľa ich scenára a teda vymieňa sa len jedna vízia za druhú, konkrétne za tú Howardovu.

Druhým zlým znakom boli zlé ohlasy na predstaviteľa mladého Sola, Aldena Ehrenreicha. Ten sa vraj nevedel s rolou stotožniť a musel mať na natáčaní učiteľa herectva. Aj toto sa však neskôr potvrdilo ako dobrá správa, keďže vraj mal Alden iba veľký stres z nahradenia Harrisona Forda. My teda veríme, že sa projekt podarilo dobre ukončiť. Film sa ešte stále nachádza v post-produkcii, no a režisér nemôže byť posledné mesiace šťastnejší, keďže nás neustále zásobuje tweetami z jeho práce. Ďalší trailer už asi neuvidíme, takže my veríme v to, že nás čaká ďalší skvelý Star Wars príbeh!

Oficiálny plagát na Solo: A Star Wars Story
Oficiálny plagát na Solo: A Star Wars Story; Zdroj: facebook.com

Tešíte sa na film Solo: A Star Wars Story? Veríte filmu aj napriek nepriaznivým informáciám z natáčania? Čo hovoríte na hlavného predstaviteľa? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

3 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -