Prichádza najväčšie prekvapenie od Marvelu. Objaví sa v ňom aj Daredevil, pozrite si trailer seriálu

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Veľké seriálové prekvapenie

Štúdio Marvel vydáva nielen seriály, ale už aj spin-offy k svojim seriálom. Jedným z nich je aj Echo. Ten sa zameria na Mayu Lopez (Alaqua Cox), hluchú postavu, ktorú nám prvýkrát predstavili v seriáli Hawkeye. Tam sme ju videli ako záporáčku, teraz ju skôr uvidíme ako anti-hrdinku či až hrdinku. Musí sa totiž vysporiadať so svojou minulosťou, čo nám ukazuje aj oficiálny trailer na jej seriál Echo.

Seriál bude unikátom, najmä preto, že všetky jeho epizódy vyjdú v jeden deň. Stane sa tak 10. januára 2024 na streamovacej platforme Disney+. Echo prešlo taktiež jemnou zmenou, keďže namiesto šiestich epizód sa seriál predstaví už len ako päťdielny projekt. O réžiu seriálu sa postarala dvojica Sydney Freeland (Navajo) a Catriona McKenzie (Gunaikurnai).

Po tom, čo zistila, že jej otca dal zabiť Wilson Fisk/Kingpin (Vincent D’Onofrio), ho Maya postrelila do hlavy, odišla z jeho zločineckej skupiny a celkovo preč z New Yorku. Zločinecká organizácia stále živého, no na jedno oko slepého Kingpina ju ale prenasleduje. Aj napriek nevôli sa musí vrátiť domov, kde ju čaká nepríjemná konfrontácia so svojou rodinou a svojím odkazom.

V ďalších rolách uvidíme hercov a herečky ako Chaske Spencer (Angličanka), Graham Greene (1883), Tantoo Cardinal (Vrahovia mesiaca kvetov), Devery Jacobs (American Gods), Zahn McClarnon (Dark Winds) či Cody Lightning (Hey, Viktor!). Seriál bude v poslednej dobe už druhým projektom od jedného z veľkých štúdií, ktorý vo veľkej miere dáva priestor hercom s indiánskymi koreňmi.

Echo plagát
Zdroj: instagram.com/Marvel Studios

Nie tak dávno sme totiž dostali film Vrahovia mesiaca kvetov od Martina Scorseseho, ktorý je v kinách hitom. Echo nám ale predstaví aj jedného obľúbeného superhrdinu. Približne v 1:27 vo videu totiž môžeme vidieť aj Matta Murdocka/Daredevila (Charlie Cox). Jedna z najpopulárnejších Marvel postáv sa tak ukáže aj v tomto projekte. A my sme už teraz zvedaví, ako obľúbený slepý hrdina bude komunikovať s hluchou anti-hrdinkou.

Čo hovoríte na oficiálny trailer seriálu Echo? Dáte mu šancu, najmä keď jeho všetky epizódy vyjdú v jeden deň?

Zdroj: disneyplus.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -