Už toto leto sa môžeš stať šéfom formulovej stajne v hre F1 Manager 2022

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Vývojári zo štúdia Frontier Developments pridávajú do svojho portfólia simulátorov – Elite: Dangerous, Planet Zoo, Planet Coaster, Jurassic World Evolution, … – ďalší titul. Po vzore simulácie futbalového manažmentu prichádza F1 Manager 2022, v ktorom sa môžeš stať šéfom formulovej stajne. Tvojou úlohou bude zvoliť si tím a priviesť svojich pretekárov, inžinierov a fanúšikov k sláve a víťazstvu v Majstrovstvách konštruktérov a jazdcov Formuly 1. Simulátor sľubuje bezkonkurenčnú autentickosť a prezentáciu vo vysielacej kvalite.

Post tímového lídra predstavuje absolútnu kontrolu vrátane vylepšenia monopostu, továrenských zariadení, zmlúv s jazdcami, rozpočtov a mnohých ďalších, v závislosti od sezóny a začiatku každých pretekov.

F1 Manager 2022 bude dostupný v lete 2022 na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X/S, Xbox One, Steam a Epic Store. Už teraz si môžete hru zaradiť do wishlistu na Steame.

Zdroj: formula1.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -