Fantastická Štvorka sa mala objaviť vo filme Deadpool 2! Prečo sa tak nestalo?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Fantastická Štvorka sa mala objaviť vo filme Deadpool 2!

Deadpool urobil dieru do sveta a to aj napriek tomu, že nemal prakticky žiaden rozpočet. Od dvojky sme teda asi všetci čakali poriadne zväčšenie. Vedeli sme, že štúdio jednoducho musí svoj nový hit podporiť a tak sa aj stalo. Ak si však myslíte, že Deadpool 2 mohol aj tak vymyslieť ešte väčšie somariny, verte tomu, že taký bol pôvodný plán. Ak si dobre pamätáte, o výrobu tohto filmu sa najprv staral režisér jednotky, Tim Miller, ktorý mal s týmto pokračovaním trošku inakšie plány, než sme nakoniec v kinách videli.

Alexander Lozano je jeden z ilustrátorov pre Marvel Entertainment, ktorý navrhuje a dizajnuje postavy do filmov ešte pred tým, ako sa film začne vôbec natáčať. Ide o normálnu vec, aby mali ostatní tvorcovia aspoň nejakú predstavu o tom, ako by mali veci vo filme vyzerať. Deadpool 2 sa však už dostal na Blu-Ray trh a to znamená, že nikto už nič nemusí skrývať. Lozano sa teda rozhodol zverejniť prvé koncept arty nových postáv z filmu Deadpool 2 a mnohí z nás ostali skutočne prekvapení. V pôvodnej verzii od Tima Millera sa totižto mala objaviť aj samotná Fantastická Štvorka.

View this post on Instagram

THE FANTASTIC FOUR! (The Thing) …character design for the tim miller version of deadpool 2 (5/5). tim Miller was very precise when it came to the description of "the thing". he wanted to make sure that I orient myself in the design as close as possible to the comic template to finally give us, the fans, what we always wanted to see on the big screen. it may sound surprising, but the supposedly simple task turned out to be a major challenge after several failed attempts than originally assumed – for the sake of my reputation I will spare you all those design errors. "it's clobberin' time!" #FantasticFour #Thing #MrFantastic #HumanTorch #InvisibleWoman #AlexanderLozano #Lozano #Marvel

A post shared by Alexander Lozano (@alexanderlozanoart) on

Ide teda o zreštartovanú Fantastickú Štvorku, ktorá sa v kinách predstavila veľmi neúspešne. Každopádne, je nám jasné, že štúdio ich po jednom filme jednoducho nemohlo preobsadiť. Musíme ale uznať, že dizajny postáv vyzerajú celkom dobre a veríme, že by to tak vyzeralo aj na filmovom plátne. Čo s nimi teda Miller zamýšľal naozaj nevieme, hovorilo sa však o tom, že Thing si to mal na konci filmu rozdať s Juggernautom. Vyzerá to teda tak, že keď štúdio povedalo, že chce naozaj veľké pokračovanie, Miller by to aj naozaj priniesol. Každopádne, filmu sa nakoniec chopil David Leitch (John Wick) a my si myslíme, že to dopadlo naozaj dobre.

Čo by ste povedali na to, keby sa v Deadpoolovi 2 objavila Fantastická Štvorka? Chceli by ste vidieť Millerovu verziu? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: instagram.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -