Filmy

Fantastická Štvorka sa mala objaviť vo filme Deadpool 2! Prečo sa tak nestalo?

Fantastická Štvorka sa mala objaviť vo filme Deadpool 2!

Deadpool urobil dieru do sveta a to aj napriek tomu, že nemal prakticky žiaden rozpočet. Od dvojky sme teda asi všetci čakali poriadne zväčšenie. Vedeli sme, že štúdio jednoducho musí svoj nový hit podporiť a tak sa aj stalo. Ak si však myslíte, že Deadpool 2 mohol aj tak vymyslieť ešte väčšie somariny, verte tomu, že taký bol pôvodný plán. Ak si dobre pamätáte, o výrobu tohto filmu sa najprv staral režisér jednotky, Tim Miller, ktorý mal s týmto pokračovaním trošku inakšie plány, než sme nakoniec v kinách videli.

Alexander Lozano je jeden z ilustrátorov pre Marvel Entertainment, ktorý navrhuje a dizajnuje postavy do filmov ešte pred tým, ako sa film začne vôbec natáčať. Ide o normálnu vec, aby mali ostatní tvorcovia aspoň nejakú predstavu o tom, ako by mali veci vo filme vyzerať. Deadpool 2 sa však už dostal na Blu-Ray trh a to znamená, že nikto už nič nemusí skrývať. Lozano sa teda rozhodol zverejniť prvé koncept arty nových postáv z filmu Deadpool 2 a mnohí z nás ostali skutočne prekvapení. V pôvodnej verzii od Tima Millera sa totižto mala objaviť aj samotná Fantastická Štvorka.

Ide teda o zreštartovanú Fantastickú Štvorku, ktorá sa v kinách predstavila veľmi neúspešne. Každopádne, je nám jasné, že štúdio ich po jednom filme jednoducho nemohlo preobsadiť. Musíme ale uznať, že dizajny postáv vyzerajú celkom dobre a veríme, že by to tak vyzeralo aj na filmovom plátne. Čo s nimi teda Miller zamýšľal naozaj nevieme, hovorilo sa však o tom, že Thing si to mal na konci filmu rozdať s Juggernautom. Vyzerá to teda tak, že keď štúdio povedalo, že chce naozaj veľké pokračovanie, Miller by to aj naozaj priniesol. Každopádne, filmu sa nakoniec chopil David Leitch (John Wick) a my si myslíme, že to dopadlo naozaj dobre.

Čo by ste povedali na to, keby sa v Deadpoolovi 2 objavila Fantastická Štvorka? Chceli by ste vidieť Millerovu verziu? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: instagram.com

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si zatiaľ najlepší pohľad na zloducha Taskmastera z filmu Black Widow

  FilmyOdporúčame

  Tom Hardy odhalil prvý pohľad na Woodyho Harrelsona ako Carnagea vo filme Venom 2

  Filmy

  Dočkáme sa hranej Disney rozprávky Aladin 2 oveľa skôr, ako sme mysleli?

  FilmyOdporúčame

  Ako legendárny film Čarodejník z krajiny Oz navždy zmenil kinematografiu?

  Pridaj komentár