Režisér Logana pracuje na najnovšom Star Wars príbehu! Toto je všetko, čo potrebujete vedieť…

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Už je to cez 40 rokov čo sa na svetlo sveta dostala prvá časť jednej z najväčších filmových sérií všetkých čias. Nikto by sa v roku 1977 neodvážil predpovedať, ako masívna jedného dňa sága Star Wars bude. Do dnešného dňa sa na filmové plátno dostalo už 10 celovečerných počinov z preďalekej galaxie, a v blízkej budúcnosti sa k nim pridajú ďalšie. Najnovšie sme sa dočkali filmu Solo: A Star Wars Story, no tešiť sa môžeme aj na príbeh ďalších ikonických postáv. Tou bude najbližšie Obi-Wan Kenobi, pričom sme si mysleli, že u neho to skončí. Očividne sme sa ale mýlili. Svoj vlastný film totižto dostane aj legendárny nájomný vrah!

film boba fett
Zdroj: screenrant.com

Film Boba Fett

Možno práve zažívate mierne déjà vu, pretože táto správa tu už raz bola. Film Boba Fett sa už v minulosti mal stať realitou a v istom bode sa už pomaly zahájil proces produkcie. Podľa skorých plánov sme si mali tento príbeh v kinách užiť už tento rok. Ako však vieme, od tohto nápadu sa nakoniec upustilo a rozrobený projekt stroskotal. Teraz nás ale teší informácia, že film Boba Fett pokračuje správnym smerom a podpíše sa pod neho jeden skvelý režisér!

Boba Fett bol očividne zaseknutý vo fáze vývoja, cez ktorú sa nemožno dostať. Dnešným dňom sa ale všetko mení, keďže po dlhej dobe sa o projekte opäť verejne rozpráva. Tieto správy prichádzajú len chvíľu po tom, čo sme sa dozvedeli o pripravovanom filme Obi-Wan Kenobi, v ktorom sa do role Jedi Majstra vráti Ewan McGregor. Všetko naznačuje tomu, že Lucasfilm chystá veľké množstvo filmov založených na výbere postáv. To znamená, že „Star Wars Story“ bude ešte veľa!

Čo sa týka Boba Fetta, ten je jeden z najviac ikonických postáv z originálnej trilógie aj napriek tomu, že dokopy sa na plátne objavil len na pár minút. Dnes sa ale dozvedáme, že Disney definitívne vyvíja film Boba Fett, ktorý sa bude celý točiť práve okolo tejto postavy. Taktiež vzrušujúcou správou je, že priradený k nemu bol režisér James Mangold, ktorý sa v minulosti postaral o fenomenálny úspech menom Logan! 

Zdroj: junkee.com

Mangold režíroval a písal scenár ku X-Men filmu Logan, čo bola podobná situácia, ako Boba Fett a Star Wars. My si teda myslíme, že je na to správne kvalifikovaný a veríme, že opäť odvedie skvelú prácu. Čo vravíte vy?

ZDROJvariety

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -