Uvidíme niekedy film Hancock 2? Herečka Charlize Theron sa k tomu vyjadrila

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

Vráti sa Will Smith vo filme Hancock 2?

Po snímke Hancock 2 nie je už nejakú tú dobu ani chýru ani slychu a vyzerá to, že projekt stagnuje. Herečka Charlize Theron, ktorá hrala jednu z hlavných postáv v prvom dieli však stále dúfa, že sa raz dočkáme pokračovania tejto netypickej, no úspešnej komiksovky. Koniec koncov, film by si to zaslúžil.

Hancock vyšiel ešte v roku 2008 a vyrozprával nám príbeh superhrdinu bojujúceho nielen so zločincami, ale aj so svojou závislosťou na alkohole. Túto svojskú postavu si zahral populárny Will Smith, známy napríklad zo série Bad Boys. Našťastie sa ho ale ujme Ray Embrey (Jason Bateman).

Hancock
Zdroj: pinterest.com

Ten mu pomôže postaviť sa na nohy a vylepšiť si svoju reputáciu. Charlize Theron hrala manželku tohto samaritána. Ako ale neskôr vysvitlo, aj ona disponuje superschopnosťami. Veľmi podobnými tým, aké má Hancock.

Približne rok po premiére začal režisér Peter Berg rozprávať o možnom pokračovaní. Hancock 2 mal pokračovať v príbehu jednotky a poprípade predstaviť nejakého nového, nesmrteľného boha. Adam Fierro a Glen Mazzara dokonca začali pracovať na scenári. Trio Smith, Theron a Bateman sa malo v pokračovaní samozrejme vrátiť na strieborné plátna. Neskôr ale celé toto nadšenie opadlo a okolo filmu je už roky úplné ticho.

Hancock herci
Zdroj: imdb.com

Charlize Theron by do toho išla

Herečku prednedávnom vyspovedal portál Comicbook, pre ktorý potvrdila, že sa o filme hovorilo hneď po premiére, no to už bolo dávno a posledné roky o ňom nepočula. Ak by sa ale na filme raz pracovalo, okamžite by do toho išla.

Fanúšikom tak nezostáva nič iné, než čakať a dúfať. Hancock vyšiel v roku 2008 v dobe, keď dobyli kiná po celom svete populárne marvelovky na čele s Iron Manom. Bez neho by tento opitý hrdina určite zarobil oveľa viac, no aj tak mal celkom slušné zisky. Bolo by tak zaujímavé sledovať úspešnosť druhého dielu.

Chceli by ste vidieť film Hancock 2? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -