Herec Henry Cavill sa vyjadril: Chce byť Supermanom aj naďalej, alebo povesí plášť na klinec?

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

Henry Cavill chce byť znova Superman

Otázka, či sa herec Henry Cavill objaví znova ako Superman, sa kladie v súčasnej dobe popkultúry čoraz častejšie. Avšak Cavill v tom má jasno. Do tohto ikonického kostýmu by sa s radosťou znova obliekol. A naznačuje to aj štúdio Warner Bros., ktoré zatiaľ nič oficiálne nepotvrdilo. Na presné okolnosti, za akých sa Cavill do tejto role vráti, si budeme musieť ešte počkať.

Superman je postava, ktorej sa vo Warner Bros. len tak nevzdajú. Navyše Cavill sa do role perfektne hodí, preto je pochopiteľné, že sa pravdepodobne vráti. Henry Cavill sa nedávno novinárom otvoril o jeho možnom návrate do DCEU. Nielen že si stvárnenie najslávnejšieho superhrdinu užil, ale dúfa, že si ho zahrá znova. Takto sa k tomu vyjadril:

„Vždy som bol fanúšikom Supermana. S hraním takejto ikonickej postavy prichádza aj veľká zodpovednosť. Utvára to pohľad, akým sa na vás verejnosť pozerá. Keď stretávam deti, nevidia ma ako Henryho Cavilla, vidia ma ako Supermana, a práve s týmto prichádza spomínaná zodpovednosť. A keďže sa jedná o tak úžasnú postavu, je to zodpovednosť, ktorú budem šťastlivo niesť. Dúfam, že si v nasledujúcich rokoch Supermana znovu zahrám.“

Zdroj: space.ca

Životná rola

Hviezda DC filmového univerza Henry Cavill má veľmi pozitívnu skúsenosť s hraním Supermana. Tvrdí, že mu to neovplyvnilo iba kariéru, ale aj jeho psychické rozpoloženie a pohľad na svet.

„Je to skutočne dobrý a dobrosrdečný človek. Keď hráte takúto postavu, začnete sa s ňou porovnávať. Som dobrá osoba? Som dostatočne dobrá osoba na to, aby som mohol hrať Supermana? A ak začnete cítiť, že má s týmto váš vnútorný hlas problém, začnete so sebou niečo robiť. Pokúsite sa stať lepšou osobou. A to je všetko, o čo sa môžeme v živote snažiť.“

Vyzerá to tak, že podobne, ako Robert Downey Jr. (Iron Man) a Chris Evans (Kapitán Amerika), Henry Cavill zosobňuje všetko, čím Superman je. Alebo sa o to aspoň snaží. To, či ho v budúcich filmov od DC uvidíme, nie je stále oficiálne. Avšak je veľmi nepravdepodobné, že sa Warner Bros. tejto postavy vzdá, alebo ju obsadí iným hercom.

Chceli by ste znovu vidieť Henryho Cavilla, ako Supermana? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: cinemablend.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -