Premiéra filmu John Wick 4 sa posúva až o celý rok. Je tým dôvodom natáčanie Matrix 4?

Nenechajte si ujsť

Daniela Hochvartová
Daniela Hochvartová
Volám sa Daniela, mám 24 rokov a vo svojom voľnom čase rada pozerám filmy, seriály a čítam knihy. Mojím najobľúbenejším žánrom je fantasy.

Film John Wick 4 sa posúva

Na pokračovanie filmu John Wick si budeme musieť ešte dlho počkať. Spoločnosť Lionsgate oznámila, že film John Wick 4 sa posúva z 21. mája 2021 na 27. máj 2022. Takže posun je skutočne veľký, takmer celý rok.

Takáto obrovská zmena v dátume nie je úplne nečakaná, pretože film John Wick 4 ani nestihol začať produkciu a nastal koronavírus, kvôli čomu boli nútení všetko pozastaviť. Aj napriek tomu, že sa veci dajú opäť dokopy, nebudú môcť začať produkciu, pretože Keanu Reeves musí dokončiť natáčanie filmu Matrix 4.

John Wick / Neo Matrix
Zdroj: fox10phoenix.com

Keanu Reeves sa vracia do svojej úlohy vo štvrtom filme tejto série. Spolu s ním sa vracia aj Chad Stahelski, režisér, ktorý sa podieľal na predchádzajúcich troch častiach Johna Wicka. Stahelski sa vyjadril, že im nápad na pokračovanie napadol počas propagácie tretej časti.

Stahelski taktiež načrtol, že časť z filmu John Wick 4 sa môže odohrávať pod vodou. Niečo, čo v týchto filmoch ešte nebolo preskúmané. Stahelski nateraz naplno pracuje na scenári. No s posunutým dátum to vyzerá tak, že bude mať kopu času na to, aby stihol všetko doladiť do najmenšieho detailu.

Scéna z filmu John Wick
Zdroj: wallhere.com

Čo je známe o filme Matrix 4?

Stahelski sa nedávno vyjadril, že sa Reevesovi podarilo dokončiť iba mesiac natáčania filmu Matrix 4. Tak, ako pri ostatných filmoch, aj toto bolo náhle zastavené. Keď sa veci dajú do poriadku, Reeves musí dokončiť natáčanie filmu Matrix 4, a pripraviť sa na rolu Johna Wicka. Je teda úplne logické, prečo je film posunutý až o rok.

Chad Stahelski a David Leitch boli predtým, než sa stali režisérmi, známi ako kaskadéri, ktorí vypomáhali s trikmi a akrobaciou v Matrix filmoch. Len nedávno bolo oznámené, že sa vracajú pomôcť do filmu Matrix 4.

The Matrix
Zdroj: techbox.dennikn.sk

Režisérka Lana Wachowski oznámila, že čo sa natáčania týka, tak to robí sama. Takže dvojica Stahelski a Leitch budú pomáhať len čo sa týka choreografie nejakých prvkov. Keďže už predtým pracovali na filmoch z tohto sveta, je teda rozumné vybrať tých istých ľudí znova na pomoc.

Čo hovoríte na tieto novinky? Na aký film sa tešíte najviac?  My sa tešíme na vaše odpovede v komentároch!

Zdroj: slashfilm.com, collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -