Film Knives Out prichádza s druhou časťou. Na koho sa môžeme tešiť?

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

Film Knives Out, ktorý u nás vyšiel 2. januára 2020, sa teší obrovskému úspechu. Príbeh, ktorý zamotá nejednu hlavu, nám priniesol jedinečnú jazdu, ktorá sa len tak nezopakuje.

Perfektnú zápletku na čele s úžasným hereckým obsadením nám priniesol režisér Rian Johnson, ktorý má na svedomí aj Star Wars: Poslední Jediovia. Film natoľko perfektný, že bol nominovaný na Zlatý Glóbus v kategórií Najlepší film, k nám príde s druhou časťou! Na čo sa môžeme tešiť tentoraz?

Film Knives Out 2

Režisér a zároveň scenárista filmu Knives Out sa po ohlasoch na jeho perfektné dielo rozhodol, že sa pustí do výroby druhého filmu. Druhý diel by sa mal zamerať predovšetkým na jednu kľúčovú postavu. Benoit Blanc, stvárnený Danielom Craigom rozohral fantastickú hru v prípade riešenia vraždy milionára Harlana Thrombeyho.

Film Knives Out
Zdroj: theverge.com

Rian Johnson potvrdil túto správu pre THR na párty, ktorá sa konala predvečer Zlatých Glóbusov. Bližšie informácie neozrejmoval, no máme sa tešiť na poriadnu dávku Daniela Craiga, ktorý svoju rolu zahral úžasne. Vypovedá o tom aj fakt, že bol rovnako, ako táto snímka, nominovaný na najlepšieho herca. Nominácie nanešťastie nepremenil, no sme si istí, že vydá maximálne úsilie, aby tomu tak bolo pri druhom dieli filmu.

Najúspešnejšia detektívka posledných rokov?

Film Knives Out sa stal jedným z najlepších filmov roku 2019. S jeho 40 miliónovými nákladmi sa dokázal vyšplhať až na čiastku 247 miliónov dolárov po celom svete. Štúdio Lionsgate ešte zatiaľ nedalo zelenú na produkciu druhej časti, no predseda spoločnosti Joe Drake uviedol, že sa nevie dočkať kedy si prečíta scenár k pokračovaniu.

Pokračovanie by sa malo začať natáčať ihneď ako štúdio Lionsgate dá filmu signál. O filme toho zatiaľ moc nevieme, no s istotou vám môžeme povedať, že dostaneme väčšiu dávku Daniela Craiga ako detektíva Benoita Blanca. Či si ukradne celý film pre seba v nejakom prequeli, alebo sa bude jednať o chronologické pokračovanie, je len otázne.

Daniel Craig Knives Out
Zdroj: hnentertainment.co

Daniel Craig zatiaľ dokončuje posledné scény v jeho najnovšom filme No Time To Die. Malo by ísť o posledné stvárnenie Craiga ako Jamesa Bonda, tak sme si istí, že sa rozhodne máme na čo tešiť!

Páčil sa vám film Knives Out? Napíšte nám svoj názor do komentáru!

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -