5 dôvodov, prečo si musíte pozrieť nový film Slušní chlapci

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Najčítanejšie za 7 dní

5 dôvodov, prečo musíte vidieť film Slušní chlapci

V slovenských kinách sa od 30. januára premieta nový film Slušní chlapci. Komediálne krimi sľubovalo, že okrem skvelej akcie sa na ňom aj parádne zabavíme, čo sa tvorcom aj podarilo. Pri tejto príležitosti sme sa rozhodli povedať vám 5 dôvodov, prečo si túto novinku musíte pozrieť aj vy.

Režisér Guy Ritchie

Obľúbený režisér sa k svetoznámemu statusu začal dostávať v roku 1995, kedy vydal krátkometrážny počin The Hard Case. Odvtedy sa takmer pri každom jeho projekte držal originálneho formátu a populárneho mixu akčných, kriminálnych a komediálnych žánrov. Do povedomia sa vryl filmami ako Zbaľ prachy a vypadni!, Podfu(c)k či RocknRolla, ktoré si diváci okamžite zamilovali.

Medzi jeho najúspešnejšie projekty patrí novodobá filmová séria Sherlock Holmes, v ktorej ikonického detektíva na námet kníh Arthura Conana Doylea stvárnil herec Robert Downey Jr. Dva počiny, ktoré vyšli v rokoch 2009 a 2011, si celosvetovo zarobili viac ako 1 miliardu amerických dolárov. Séria bude v roku 2021 pokračovať treťou časťou, pri nej si však do režisérskej stoličky Ritchie nesadne.

Medzi Ritchieho ďalšie úspešné filmy patria snímky ako Revolver (2005), Krycie meno U.N.C.L.E. (2015) či Aladin (2019).

Herecké obsadenie

V hlavných úlohách filmu sa objavili známe mená ako Matthew McConaughey, Charlie Hunnam, Hugh Grant, Colin Farrell, Michelle Dockery, Jeremy Strong či Henry Golding.

Slušní chlapci recenzia
Zdroj: denofgeek.com

Lákavý príbeh

Dej sa točí okolo Američana Mickeyho Pearsona (Matthew McConaughey), ktorý si v Londýne vybudoval výnosné marihuanové impérium. Keď sa v podsvetí začne šuškať, že chce skončiť s biznisom a odísť z trhu, rozbehne sa kolotoč klamstiev, úplatkov, vydierania a zákerných podrazov, v ktorom chce každý zo zúčastnených získať čo najväčší podiel pre seba.

Názory divákov

Diváci si nový film jednoznačne zamilovali. Na portáli CSFD sa môže chváliť hodnotením 89 %, na IMDb mu svieti 8,1/10 bodov a na Rotten Tomatoes mu ľudia udelili priemerné hodnotenie 4,19/5 hviezdičiek. Okrem toho si novinku chválime aj my. Nižšie si môžete prečítať úryvok z našej vlastnej recenzie Slušných chlapcov:

„Nejde tak len o jednorázovú večernú zábavku, pretože film preukázal svoje kvality a určite som ho ani ja nevidel posledný krát. Od nás si Slušní chlapci odnášajú hodnotenie 8,5/10, ktoré poteší a určite neurazí. Toto je ten Guy Ritchie, na ktorom sme vyrástli a už dlhé roky sme ho v takejto forme nevideli.“

Štýlový trailer na film Slušní chlapci

Nový akčný film Slušní chlapci prináša do slovenských kín distribučná spoločnosť Forum Film.

Zdroj: csfd.cz,

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -