Ryan Reynolds hrá v každom filme to isté a divákom to začína liezť na nervy! Je jeho kariéra v ohrození?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Filmy Ryana Reynoldsa majú veľký úspech. A samotný herec má za sebou viac ako 20-ročnú kariéru v Hollywoode, no skutočne sa preslávil až v roku 2016. A to komiksovým hitom Deadpool od Marvelu. Ten zarobil neskutočné peniaze, ale takisto ulahodil aj kritikom a v podstate všetkým fanúšikom komiksových filmov. Bol správne drsný, vtipný, skvelo prepracovaný a taktiež zahraný. Ryan Reynolds podal skutočne skvelý výkon pri stvárnení postavy Wadea Wilsona, lenže skutočne sa musel snažiť? Alebo to bol skrátka len Ryan Reynolds v kostýme? Fanúšikovia totiž objavili niečo, čo sa im na tomto hercovi vôbec nepáči.

Filmy Ryana Reynoldsa
Zdroj: comicbook.com

Filmy Ryana Reynoldsa

Možno ho poznáte ako Deadpoola, ale Ryan Reynolds si zahral v mnohých ďalších filmoch. Jeho kariéra sa začala v komédii Sexy párty (2002), v ktorej si zahral šarmantného a vtipného Vana Wildera. Podarilo sa mu získať rolu vo filme Blade: Trinity (2004) a taktiež si zahral s herečkou Amy Smart vo vydarenej komédii Just Friends (2005). Nezabúdame ani na romantickú komédiu so Sandrou Bullock Návrh (2009) či na prepadák od DC Comics Green Lantern (2011). Vo všetkých týchto filmoch hral Ryan Reynolds v podstate to isté. Pekného, vtipného a sarkastického chlapíka, ktorý baví publikum. A to isté hrá dodnes.

Už viac ako 20 rokov hrá Ryan Reynolds stále to isté

Vo hviezdne obsadenom akčnom filme Red Notice (2021) od Netflixu si opäť zahral vtipnú, sympatickú a sarkastickú postavu. Rovnako ako v ďalšom filme od Netflixu Projekt Adam (2022). Nečudo, že mu rola Deadpoola tak sadla. Jeho kariéra je v podstate postavená na atribútoch tejto postavy. V podstate si dnes už nevieme predstaviť Ryana Reynoldsa v ťažkej dramatickej úlohe, skrátka to k nemu nesadne. Oberá sa tak herec o ocenenia alebo mu stačí hrať stále to isté, v úspešných či menej úspešných komédiách?

Filmy Ryana Reynoldsa
Zdroj: decider.com

Pre divákov to už začína byť otravné

Filmy Ryana Reynoldsa sú aj podľa divákov príliš jednotvárne. A hlavne to platí o postavách, ktoré hrá. Sám Ryan Reynolds je totiž vtipný, milý chlapík, ktorý si rád strieľa zo svojej manželky Blake Lively. Preto si diváci myslia, že Ryan Reynolds hrá v každom filme skrátka Ryana Reynoldsa. A taktiež im vadí to, ako sa Hollywood na tom snaží zarobiť. Dokonca aj vo svojom najobľúbenejšom filme Free Guy (2021) hral opäť postavu, ktorá mu je podobná. Milý, trochu nenápadný chlapík, ktorého majú všetci radi.

Free Guy
Zdroj: brobible.com

Napriek tomu si svoju prácu robí dobre

Či už uznávate jeho prácu alebo nie, treba podotknúť, že svoju prácu si robí dobre. Hlavne vďaka jeho charizme sa z Deadpoola stal komerčný hit. A takmer každá komédia, na ktorej pracoval, sa môže pochváliť slušným zárobkom. Sám herec ma majetok vo výške 150 miliónov dolárov a to určite nie je náhoda. Možno hrá stále to isté, ale Deadpoola si bez neho už nevieme predstaviť a takisto sme ho radi videli vo všetkých zmienených filmoch. Na sympatických hercov sa vždy dobre pozerá a jedným z nich je určite aj Reynolds. No dúfame, že sa má v pláne mierny kariéry posun. Kto vie, čo by mohol dokázať v dobre napísanej či zrežírovanej dráme. Talent na to určite má.

Zdroj: thethings.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -