REKLAMA

Unikla fotka z natáčania seriálu Zaklínač!

Milovníci fantasy žánru a hlavne fanúšikovia sveta Andrzeja Sapkowskeho, môžete začať jásať. Ako už asi mnohí viete, natáčanie seriálovej adaptácie kníh Zaklínač je už v plnom prúde a musíme povedať, že sa k nemu Netflix správa ako nejakému veľkofilmu. Za celý čas, čo je seriál v produkcii, sme z neho nevideli prakticky nič, len to čo Netflix chcel.

Tým bol zatiaľ test hlavného predstaviteľa, Henryho Cavilla v roli Geralta z Rivie. Toto testovacie video dostalo pomerne zmiešané reakcie a mnohí skôr dúfajú, že pri ďalších ukážkach sa jeho vzhľad vylepší. Nuž, konečne sme sa dočkali nového pohľadu na Geralta a to rovno pri natáčaní. Keďže je ale seriál naozaj dobre strážený, fotografovi sa podarila odfotiť dosť neostrá a vzdialená fotka.

REKLAMA

zaklínač witcher
Zdroj: diariodeavisos.elespanol.com

Každopádne, ak sa dobre pozriete, môžeme vidieť, že sa jeho postava naozaj bude podobať dizajnu Geralta zo slávnej hernej trilógie. Fanúšikovia Zaklínača určite ocenia aj prostredie, ktoré určite pripomína atmosféru tretej hry. Sme teda veľmi zvedaví, či sa ešte niekomu podarí niečo z natáčania odfotiť, alebo budeme musieť čakať až na oficiálne fotky.

Čo hovoríte na prvú amatérsku fotku Geralta v akcii? Tešíte sa na seriálovú adaptáciu? Čítali ste knihy alebo poznáte len hry? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: cbr.com