Unikla fotka z natáčania seriálu Zaklínač! Bude Cavill dobrý Geralt?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Unikla fotka z natáčania seriálu Zaklínač!

Milovníci fantasy žánru a hlavne fanúšikovia sveta Andrzeja Sapkowskeho, môžete začať jásať. Ako už asi mnohí viete, natáčanie seriálovej adaptácie kníh Zaklínač je už v plnom prúde a musíme povedať, že sa k nemu Netflix správa ako nejakému veľkofilmu. Za celý čas, čo je seriál v produkcii, sme z neho nevideli prakticky nič, len to čo Netflix chcel.

Tým bol zatiaľ test hlavného predstaviteľa, Henryho Cavilla v roli Geralta z Rivie. Toto testovacie video dostalo pomerne zmiešané reakcie a mnohí skôr dúfajú, že pri ďalších ukážkach sa jeho vzhľad vylepší. Nuž, konečne sme sa dočkali nového pohľadu na Geralta a to rovno pri natáčaní. Keďže je ale seriál naozaj dobre strážený, fotografovi sa podarila odfotiť dosť neostrá a vzdialená fotka.

zaklínač witcher
Zdroj: diariodeavisos.elespanol.com

Každopádne, ak sa dobre pozriete, môžeme vidieť, že sa jeho postava naozaj bude podobať dizajnu Geralta zo slávnej hernej trilógie. Fanúšikovia Zaklínača určite ocenia aj prostredie, ktoré určite pripomína atmosféru tretej hry. Sme teda veľmi zvedaví, či sa ešte niekomu podarí niečo z natáčania odfotiť, alebo budeme musieť čakať až na oficiálne fotky.

Čo hovoríte na prvú amatérsku fotku Geralta v akcii? Tešíte sa na seriálovú adaptáciu? Čítali ste knihy alebo poznáte len hry? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: cbr.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. Tie vlasy sú kameň urazu na vzhľade herca.
    Príliš nažehlené, moc dlhé, umelo a ešte k tomu zženštilo pôsobiace. Že si to nikto kompetentný nevšimol…ach jaj

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -