Viac brutálne než The Boys? Nový trailer na Gen V nám ukazuje, že mladí hrdinovia sú poriadne súťaživí a drsní

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Kto miluje projekty so superhrdinami, ale vadí mu nedostatok krvi či násilia, aby to malo poriadne grády, určite musí siahnuť po seráli The Boys. Ten je plný „dospelého obsahu“ aj superhrdinov, pričom vďaka obľúbenosti sa aj jeho fiktívny svet rozrastá. Vidieť to môžeme na už druhom spini-off seriáli s názvom Gen V, ktorý dostal nový trailer. A vyzerá to tak, že bude ešte drsnejší než pôvodný seriál.

Tentoraz prejdeme z betónového mesta do prostredia príjemnej školy pre superhrdinov. Tu im ide o jedno – získať čo najlepšie kontrakty, v najlepšom prípade sa dostať až do Sedmičky. Musia tak testom a skúškam vystaviť svoje ako fyzické, tak aj morálne (a sexuálne) hranice. Ale ako všetko vo svete ovládanom Vought International, aj ich škola skrýva desivé tajomstvá.

Nový trailer na Gen V

Trailer nám dáva najviac do popredia Marie Moreau (Jaz Sinclair), ktorá dokáže ovládať krv naozaj zaujímavým spôsobom. Jej cieľom je za každú cenu dostať sa na vrchol. Nie je však jediná. Ďalej môžeme vidieť napríklad Andreho Andersona (Chance Perdomo), ktorý ovláda kov, Cate Dunlap (Maddie Phillips), ktorá je empatom, či osobu menom Jordan (Derek Luh a London Thor), ktorá vie meniť svoje pohlavie.

Dôležitú úlohu budú mať aj postavy Emma Meyer (Lizzie Broadway), ktorá sa dokáže zmenšiť, alebo najpopulárnejší chalan na škole, Jason (Patrick Schwarzenegger), ktorý dokáže ovládať oheň. To ale zrejme spôsobom, ktorý sa až veľmi podobá na Homelanderov (Antony Starr) laserový pohľad. Títo a ďalší žiaci sa nielen snažia predbehnúť jeden druhého, ale omylom otvoria školskú Pandorinu skrinku.

Gen V plagát
Zdroj: ign.com

Kopec krvi, známe tváre aj desivé tajomstvá

Trailer nám len jemne naznačil, že pod školou sa nachádzajú zvláštni mladí jedinci. Avšak naplno potvrdil, že čakanie na štvrtú sériu The Boys nám tento seriál naozaj skráti. Litre krvi a násilia, ktoré spôsobia mladí študenti, ale doplnia aj známe tváre. Minimálne na chvíľu sa ukáže A-Train (Jessie T. Usher), Ashley Barrett (Colby Minifie), Adam Bourke (P.J. Byrne) a Victoria Neuman (Claudia Doumit), ktorí boli aj v traileri.

Seriál tak zrejme prepojí príbehy aj z hlavného projektu, ktorého štvrtá séria sa momentálne vyrába. Dátum jej vydania je ale zatiaľ neznámy. Čakanie naň nám vynahradí Gen V, ktorý sa v mnohom podobá na The Boys. Aj v spôsobe vydania, keďže dostaneme osem epizód, z ktorých prvé tri vyjdú naraz a zvyšné na týždennej báze. Prvé trio na Amazon Prime Video vypustia 29. septembra 2023.

Čo hovoríte na nové zábery? Má spin-off rovnaký potenciál ako The Boys? Dajte nám vaše názory vedieť dole do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -