V tomto hoteli by sa chcel ubytovať každý fanúšik Harryho Pottera. Je inšpirovaný Rokfortom

Nenechajte si ujsť

Daniela Hochvartová
Daniela Hochvartová
Volám sa Daniela, mám 24 rokov a vo svojom voľnom čase rada pozerám filmy, seriály a čítam knihy. Mojím najobľúbenejším žánrom je fantasy.

Harry Potter hotel v štýle Rokfortu

Koronavírus ovládol celý svet a cestovanie je teraz veľmi riskantnou záležitosťou. To avšak neznamená, že ponuky miest, ktoré by sme chceli jedného dňa navštíviť, nestúpajú. Toto je Harry Potter hotel alá Rokfortské Airbnb.

Keď sa okolnosti s cestovaním uvoľnia a radi by ste navštívili svet mágie ako ho poznáme z Harryho Pottera, môžete si vyskúšať práve toto Airbnb ako prvý výlet.

Rokfortské Airbnb
Zdroj: dailymail.co.uk

Informácie

Názov tohto Airbnb je Wizard’s Way a nachádza sa v Champions Gate na Floride. Toto čarovné miesto ponúka 8 spální a 5 kúpelní. Takže o miesto pre seba a svojich kamarátov máte zaručene postarané.

Ako sa dalo čakať, cena tohto skvostu je pomerne vysoká. Za jednu noc si zaplatíte 500 amerických dolárov. Taktiež je potrebné si to zarezervovať v dostatočnom predstihu, pretože záujem je veľký a voľné dátumy sa míňajú. Pre ďalšie potrebné informácie môžete kliknúť sem.

Rokfortské Airbnb - Slizolin
Zdroj: insider.com

Izby v Airbnb

Ako ste asi všetci čakali, izby sú inšpirované fakultami, teda nájdete izbu v tematike Slizolinu, Chrabromilu, Bifľomoru a Bystrohlavu. Okrem týchto možností tam nájdete aj izbu, ktorá má posteľ v tvare interaktívneho auta, ktorá je inšpirovaná scénou, kde Ron a Harry nasadajú do lietajúceho auta a skončia v Zúrivej vŕbe.

Rokfortské Airbnb
Zdroj: mugglenet.com

Ak sa vám aj toho zdá byť málo, v ponuke majú posteľ v tvare Rokfortského Expressu, ktorá ponúka rôzne zvukové efekty, interaktívne predmety, paru a klasickú, známu stenu nástupišťa 9 a 3/4. Dokonca aj kúpelne majú svoju tematiku, ako napríklad Hedwiga, Ministerstvo mágie, Dobby a dokonca aj Sirius Black.

jedáleň
Zdroj: housebeautiful.com

Čo sa týka jedálne, tej dávka mágie taktiež nechýba. Je inšpirovaná veľkou sieňou a má dokonca aj Dumbledorovu stoličku, o ktorú bude určite bitka. Izba, ktorá má fungovať ako „kino“, je v tematike Zakázaného lesa.

Metlobal Airbnb harry potter hotel
Zdroj: dailymail.co.uk

Dokonca aj pôvodná garáž bola pretransformovaná na herňu s motívom Metlobalu. Medzi zaujímavú hernú kategóriu patrí aj čarodejnícky šach, ktorý v knihách a filmoch figuruje mnohokrát. Ak sa vám to stále zdá málo, čo tak vyskúšať si vyhrievaný bazén pod strechou a za každého počasia? Znie to veľmi lákavo.

Čo na takýto Harry Potter hotel hovoríte vy? Chceli by ste to jedného dňa vyskúšať, alebo vás to vôbec neláka? Tešíme sa na váš názor v komentároch!

Zdroj: ladbible.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -