Prvá ukážka na špeciálnu epizódu Harryho Pottera je tu! Do Rokfortu sa vrátime už 1. januára 2022

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Splnený sen pre všetkých fanúšikov, o ktorom sme už ani len nedúfali! Kúzelnícka sága Harry Potter neskončila a do sveta plného mágie zavíta nová špeciálna epizóda. Očakávanú televíznu epizódu uvidíme na HBO Max a vďaka 20. výročiu franšízy bol v nedeľu na televíznych staniciach TBS a Cartoon Network odvysielaný prvý teaser trailer.

Retrospektívny špeciál bude debutovať na malých obrazovkách 1. januára 2022 a tešiť sa môžeme na návrat starých známych tvárí. V hlavných úlohách sa opäť predstavia Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint.

Špeciálna epizóda k franšíze Harry Potter odhalila prvú krátku ukážku:

Filmový svet Harry Potter je dodnes jedným z najlepších filmových zážitkov a nejeden člen našej redakcie si každoročne vychutná filmový maratón z prostredia Rokfortskej strednej školy. Predpokladáme, že to máte rovnako a všetkých 8 filmov s celkovou dĺžkou 1180 minút (19 hodín a 40 minút) nás ako skalných fanúšikov jednoducho nikdy neomrzia. Alebo sa mýlime?

Po novom sa dĺžka franšízy natiahne o desiatky minút a okrem neoddeliteľnej trojice Harry Potter, Hermiona Grangerová a Ron Weasley sa vo filme ukáže oveľa viac skvelých postáv. Zoznam hereckého obsadenia doplnili Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Tom Felton, James Phelps, Oliver Phelps, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Evanna Lynch a Matthew Lewis.

Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts vznikne pod produkciou filmového štúdia Warner Bros. v spolupráci s produkčnými spoločnosťami Unscripted Television a Warner Horizon. Pozíciu exekutívneho producenta riadi uznávaný Casey Patterson pod záštitou Casey Patterson Entertainment a Pulse Films. Žiadne podstatné detaily zatiaľ nepoznáme, ale nakoľko do premiéry ostáva len 25 dní, oficiálny trailer by mohol doraziť už vo veľmi blízkej budúcnosti.

Bude podľa teba nová špeciálna epizóda úspechom a nepotopí franšízu Harry Potter? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -