Všetko, čo potrebuješ vedieť o hernom turnaji Red Bull M.E.O.

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Herný turnaj Red Bull M.E.O. sa blíži

Už zajtra (30. november) sa uskutoční herný turnaj Red Bull M.E.O. v Prahe. Pokiaľ máte tú šancu, určite sa zastavte, pretože Red Bull prichystal deň plný skvelých zážitkov a vzrušenia pre všetkých fanúšikov mobilných hier. Profesionálni aj amatérski hráči sa proti sebe počas regionálneho finále postavia konkrétne v hrách Heathstone a Clash Royale.

Kedy a kde

Turnaj sa koná v sobotu v priestoroch Radlické – kulturní sportovny (Za ženskými domovy 125/5, Praha 5). Pokiaľ máte záujem súťažiť, do hlavného mesta Česka by ste mali ísť už ráno. Na 11:00 je totižto naplánovaná registrácia hráčov, pričom prakticky v ten istý čas samotný turnaj začína. Pozor: registrovať sa môžu len hráči, ktorí si prešli online výberom.

Organizátor podujatia Red Bull na oficiálnych webstránkach podotýka, že pri registrácii je každý hráč povinný predložiť platný doklad totožnosti. Cestovať bez dokladov sa teda v tomto prípade naozaj neoplatí, keďže pri vstupe do turnaja je za potreby overiť identitu, národnosť a vek hráča.

Priebeh turnaja

Red Bull M.E.O. je usporiadané tak, aby do globálneho finále postúpil najlepšie umiestnený český hráč a najlepšie umiestnený slovenský hráč. Bratská výzva sa začne kvalifikáciami, z ktorých budú hráči rozdelení do 2 skupín po 16. Z každej skupiny postúpi do play-off (vyraďovacej fázy) 8 najlepších hráčov, ktorí budú šplhať priečkami na spôsob klasického pavúka.

Samozrejme, správny herný turnaj nie je len o hráčoch, ale aj o divákoch. Tí môžu podujatie spolu s hráčmi navštíviť Red Bull M.E.O. úplne zadarmo. Ak sa zúčastníte a chcete, aby o tom vedeli aj vaši priatelia, pridajte sa do oficiálneho Facebook Eventu.

V prípade, že sa 30. novembra nemôžete dostaviť do Prahy, môžete herný turnaj sledovať aj cez internet. Oficiálny livestream z podujatia nájdete na tomto odkaze.

Časový harmonogram:

  • 11:00Registrácia
  • 12:15Skupinová fáza
  • 15:00Play-off
  • 18:15Grand finále
  • 19:00Vyhlásenie výsledkov
Herný turnaj Red Bull M.E.O.
Zdroj: Daniel Sommer / Red Bull Content Pool

Po akcii prebehne aj zaslúžená afterpárty, ktorú organizátor usporadúva v klubu Joystick bar (Jindřišská 5). Každý zúčastnený hráč obdrží kupón na hranie arkádových hier v hodnote 100 Kč a k tomu plechovku Red Bullu.

Nezabudnite, že udalosti sa môže bez poplatku na vstup zúčastniť aj verejnosť. Pozvať teda môžete svojich kamarátov, fanúšikov či rodinu. No a pokiaľ sa na akcii zastavíte, nezabudnite nám napísať na Instagram, keďže ani my si ju nenecháme zmeškať. Taktiež nás môžete sledovať, aby ste videli, ako bude herný turnaj prebiehať.

Všetkým hráčom chceme na záver popriať veľa šťastia, rovnako ako návštevníkom prajeme množstvo skvelej zábavy!

Zdroj: redbull.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -