Nicolas Cage vs. mechatronické bábky? Ukážka na nový horor pripomína Five Nights at Freddy’s

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ak ste niekedy v minulosti natrafili na hernú sériu Five Nights at Freddy’s, tak vás mechatronické bábky už nikdy nenechajú chladnými. Po tomto zážitku si dvakrát rozmyslíte, či je práca nočného strážcu v reštaurácii tým, čo vás má živiť. Robotický medveď Freddy Fazbear a jeho kamaráti sú dnes už hororovými ikonami, ktoré sa stále nedočkali filmového spracovania.

To sa chystá zmeniť producent Jason Blum a jeho spoločnosť Blumhouse Productions. Naposledy sme sa dozvedeli, že sa produkcia rapídne hýbe vpred, no dátum vydania zatiaľ nepoznáme. Čakanie nám teda skráti horor Willy’s Wonderland, ktorý tematicky veľmi pripomína hry Five Nights at Freddy’s.

horor Willy’s Wonderland
Zdroj: collider.com

Prvá ukážka na horor Willy’s Wonderland

Tentokrát bude nočným strážcom herec Nicolas Cage, no reštauráciu plnú krvilačných animatronikov vymení za opustený zábavný park. Filmy ako Mandy alebo Farba z vesmíru sú jasným dôkazom toho, že Cage dokáže byť excelentným protagonistom aj v hororovom žánri.

A zrovna dnes tu máme Halloween, takže prvý teaser trailer na film Willy’s Wonderland prišiel práve včas. Síce trvá iba 15 sekúnd, no aj do tých sa stihla zmestiť nervydrásajúca akcia plná krvi a pokazených robotických zvieratiek. Cage si v poslednom čase nevyberá zrovna najznámejšie a najväčšie herecké úlohy, no aj napriek tomu stoja za pozretie. A vyzerá to tak, že Willy’s Wonderland bude ďalšia z nich.

„Tichý tulák uviaznutý v odľahlom meste súhlasí s tým, že bude pracovať ako správca nočnej smeny vo Willy’s Wonderland, kedysi úspešnom opustenom rodinnom zábavnom centre. Jeho úloha sa však zrazu stane totálnym bojom o prežitie, keď osem animatronických postáv parku ožije a pokúsi sa ho zabiť. Teraz je spolu so skupinou tínedžerov, ktorí si tiež nájdu cestu do budovy, nútený brániť sa v zúfalých pretekoch o prežitie do ďalšieho rána.“

Réžiu má na starosti anglický filmár Kevin Lewis. Vo filme sa okrem Cagea ukážu aj mená ako Emily TostaBeth GrantRic Reitz alebo Chris Warner. Vydanie je naplánované na rok 2021, no špecifický dátum zatiaľ nepoznáme. Aj napriek celosvetovej pandémii film plánuje debutovať v kinách, no dostane sa aj do digitálnej distribúcie.

Zaujal vás horor Willy’s Wonderland, alebo si počkáte na oficiálnu filmovú adaptáciu hry Five Nights at Freddy’s? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -