Vedecký výskum určil najstrašidelnejší horor kinematografie – RESTART #11

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Vedecká štúdia určila najstrašidelnejší horor, Netflix pripravuje seriál Assassin’s Creed a Moon Knight obsadil svoju hlavnú hviezdu.

Vítame vás pri špeciálnej halloweenskej epizóde našej šou RESTART. Náš Thomas Puskailer sa vyfintil do Halloween moodu a spolu vám prinášame nádielku (nielen) hororových noviniek. Novú časť okrem nášho YouTube kanálu nájdete aj na našom Instagrame a Facebooku.

Rýchly súhrn noviniek zo sveta filmov, seriálov a hier s názvom RESTART vám budeme prinášať každý utorok a piatok o 19:00! Nezabudnite si teda každý utorok a piatok večer naladiť jednu z našich platforiem a sledovať nové epizódy našej šou RESTART s Thomasom Puskailerom.

RESTART #11

V novej časti relácie RESTART uvidíte:

Tešíme sa na vašu spätnú väzbu, ktorú môžete zanechať nižšie v komentároch. Už o pár dní sa vidíme s nádielkou nových informácií!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -