Nový Game of Thrones seriál odhalil koncept vzhľadu nových drakov. Natáčanie začne budúci rok

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Prvé kúsky konceptuálnych nákresov pre pripravovaný Game of Thrones spin-off House of the Dragon odhalili príchod nových drakov.

Fantazijný svet z knižnej série A Song of Ice and Fire od Georgea R.R. Martina sa na malé obrazovky dostal ešte v roku 2011, kedy na HBO dorazil jeden z najlepších seriálov súčasnosti.

Game of Thrones tešil divákov dlhých 8 rokov a po nadmernom úspechu seriálu bolo jasné, že uvidíme niekoľko ďalších spin-offov. V súčasnosti je to však len pripravovaný House of the Dragon, ktorý sa pripomenul novými obrázkami, ako aj potenciálnym dátumom vydania.

house of the dragon spin-off
Zdroj: wall.alphacoders.com

Spin-off House of the Dragon predstavil vzhľad dvoch drakov

Nové obrázky boli zdieľané na sociálnych sieťach oficiálnym účtom Game of Thrones s informáciou, že natáčanie započne už budúci rok. Takáto aktualizácia nás nesmierne teší, ako aj prvý pohľad na drakov, ktorých si môžeš vychutnať nižšie.

Zatiaľ čo GoT sa mohol pochváliť iba tromi drakmi, pričom každý jeden z nich patril Daenerys Targaryen (Emilia Clarke), House of the Dragon predstaví viac týchto mystických tvorov. A podľa všetkého, HBO na rozpočte šetriť nebude, takže sa nemusíš báť vizuálneho sklamania.

Kam nás zavedie HBO seriál House of the Dragon?

Situovaný stovky rokov pred udalosťami seriálu Game of Thrones, House of the Dragon vychádza z Martinovho románu Fire & Blood a vyrozpráva nám históriu rodu Targaryenov.

K dnešnému dňu poznáme aj meno herca, ktorý obsadí hlavnú úlohu kráľa Viserysa Targaryena. V tejto prestížnej postave uvidíme Paddyho Considineho, ktorý sa už v minulosti objavil v niekoľkých kvalitných snímkach – Journeyman (2019), Dieťa 44 (2014) alebo Bourneovo ultimátum (2007).

Showrunnerom je Miguel Sapochnik, ktorému pomôže Ryan Condal. Premiéra je naplánovaná na rok 2022 a už teraz sa nevieme dočkať, kedy nám tvorcovia odhalia jednu z najexcentrickejších rodín Westerosu.

Páči sa ti vzhľad nových drakov, ktorý si pre nás pripravuje spin-off House of the Dragon? Názor nám nezabudni zanechať dole v komentároch.

Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -