Svet Pána Prsteňov dostane novú hru! Za akú postavu si zahráme?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Odhalila sa nová hra zo sveta Pán Prsteňov!

Zatiaľ čo všetci netrpezlivo očakávame príchod seriálu Pán Prsteňov alebo biografický snímok o autorovi príbehov o Stredozemi, J.R.R. Tolkienovi, mnohí zabúdame na to, že táto séria nie je úspešná len v hranej a knižnej podobe, ale aj hernej. Svet hráčov si totiž nesmierne posledné roky pochvaľuje príbehové hry z tohto sveta, ktoré divákom dopomáhajú dotvárať tento nádherný svet.

Niekoľkých fanúšikov teda zaujímalo, či sa vlastne po hrách ako Shadow of Mordor a Shadow of War ešte nejakej hry zo Stredozeme dočkáme. Nuž, netrvalo dlho a prišlo oznámenie. Štúdio Daedalic Entertainment totiž včera oznámilo svoj nový projekt, ktorým sa stala hra The Lord of the Rings – Gollum. Áno, v novej hre budeme hrať za fanúšikmi milovaného Gluma!

logo hry pán prsteňov glum
Zdroj: screenrant.com

Detaily ohľadom gameplayeu sú zatiaľ neznáme, no vraví sa, že hráči si budú môcť vyberať z dvoch hlasov Gluma, teda budú môcť ovplyvňovať činy Gluma aj ako Smeagol. Tento element by sa tak nepochybne stal hlavným lákadlom hry a určite by potešil mnohých fanúšikov tohto sveta.

Bude zaujímavé sledovať, ako sa tvorcovia uchopia tejto postavy a zároveň aj, ako Glumov príbeh prepoja s tým filmovým/knižným. Nech už to však bude akokoľvek, veríme, že tvorcovia nás nesklamú a prinesú skvelý príbeh, ktorý opäť rozšíri naše obzory o dávnej Stredozemi. Hra by mala vyjsť v roku 2021 a mala by byť dostupná na PC ale aj na konzoly.

Čo hovoríte na novú hru zo sveta Pána Prsteňov? Ste radi, že si budete môcť zahrať za Gluma? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -