HryOdporúčame

Svet Pána Prsteňov dostane novú hru! Za akú postavu si zahráme?

Odhalila sa nová hra zo sveta Pán Prsteňov!

Zatiaľ čo všetci netrpezlivo očakávame príchod seriálu Pán Prsteňov alebo biografický snímok o autorovi príbehov o Stredozemi, J.R.R. Tolkienovi, mnohí zabúdame na to, že táto séria nie je úspešná len v hranej a knižnej podobe, ale aj hernej. Svet hráčov si totiž nesmierne posledné roky pochvaľuje príbehové hry z tohto sveta, ktoré divákom dopomáhajú dotvárať tento nádherný svet.

Niekoľkých fanúšikov teda zaujímalo, či sa vlastne po hrách ako Shadow of Mordor a Shadow of War ešte nejakej hry zo Stredozeme dočkáme. Nuž, netrvalo dlho a prišlo oznámenie. Štúdio Daedalic Entertainment totiž včera oznámilo svoj nový projekt, ktorým sa stala hra The Lord of the Rings – Gollum. Áno, v novej hre budeme hrať za fanúšikmi milovaného Gluma!

logo hry pán prsteňov glum

Zdroj: screenrant.com

Detaily ohľadom gameplayeu sú zatiaľ neznáme, no vraví sa, že hráči si budú môcť vyberať z dvoch hlasov Gluma, teda budú môcť ovplyvňovať činy Gluma aj ako Smeagol. Tento element by sa tak nepochybne stal hlavným lákadlom hry a určite by potešil mnohých fanúšikov tohto sveta.

Bude zaujímavé sledovať, ako sa tvorcovia uchopia tejto postavy a zároveň aj, ako Glumov príbeh prepoja s tým filmovým/knižným. Nech už to však bude akokoľvek, veríme, že tvorcovia nás nesklamú a prinesú skvelý príbeh, ktorý opäť rozšíri naše obzory o dávnej Stredozemi. Hra by mala vyjsť v roku 2021 a mala by byť dostupná na PC ale aj na konzoly.

Čo hovoríte na novú hru zo sveta Pána Prsteňov? Ste radi, že si budete môcť zahrať za Gluma? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Hry

  Dočká sa legendárna hra Mafia 2 remasteru? Čo všetko tomu nasvedčuje?

  Hry

  Red Bull Ultimátny Hráč 2020 - Unikátny herný koncept hľadá najuniverzálnejšieho hráča v Česko-Slovensku

  FilmyOdporúčame

  Toto je kompletný kalendár filmových premiér, ktoré ešte uvidíme v roku 2020

  Hry

  Hra Resident Evil 8 vraj vyjde už budúci rok na konzoly novej generácie. Čo o nej všetko vieme?

  Pridaj komentár