Benedict Cumberbatch odhalil svoj nový film! Kto sa k nemu pripojí a o čom bude?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Benedict Cumberbatch odhalil svoj nový film!

Mnohí sa už možno pýtate, že ste dlho nevideli herca Benedicta Cumberbatcha v nejakom poriadnom filme. Pred pár rokmi ho bolo takmer nemožné prepásnuť na predávaniach Oscarov ale aj cien Emmy. V poslednej dobe sa však herec ubral k trochu väčším projektom.

Vidieť sme ho mohli ako Doctora Strangea v jeho vlastnom filme, ale aj v tímovke Avengers: Infinity War. Neskôr sa objavil v najnovšej adaptácii Knihy Džungle a vážnejšiu rolu si zobral len v televíznom filme Brexit. Dnes však konečne herec zverejnil jeho nový projekt a musíme povedať, že jeho talent sem jednoducho padne.

50 zaujímavostí o Benedictovi Cumberbatchovi
Zdroj: denofgeek.com

Cumberbatch sa upísal k filmu 1917, ktorého dej sa bude odohrávať počas prvej svetovej vojny. Film nám však ukáže len 24 hodín v živote dvoch vojakov práve vtedy, kedy vojna vrcholila. O réžiu sa postará Sam Mendes, ktorý má na svojom konte oscarový hit American Beauty (Americká krása). Scenár napíše Krysty Wilson-Cairns (Penny Dreadful).

Keďže teda ide o veľký projekt, Cumberbatch nebude jediné veľké meno v novom filme. Po jeho boku sa postavia herci Colin Firth (Kráľova reč), Richard Madden (Game of Thrones) a Mark Strong (Shazam!). Ide teda nepochybne o skvelé obsadenie a my veríme, že aj ono sa postará o to, aby sa film vystrelil na filmové ocenenia. Áno, môžeme o ňom rozprávať ako o predčasnom kandidátovi na Oscara, keďže v USA dostane film premiéru už 25. decembra, čo je ideálny dátum na začatie Oscarovej kampane.

Tešíte sa na vojnový film Benedicta Cumberbatcha? Ste radi, že herec nezabúda na jeho vážnejšie role? Čo hovoríte na vedľajšie obsadenie? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -