V prvom traileri k filmu Ježko Sonic 2 sa proti Sonicovi postavia Jim Carrey a Idris Elba

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Jedným z najzaujímavejších odhalení na podujatí The Game Awards 2021 bol jednoznačne prvý oficiálny trailer k filmu Ježko Sonic 2, ktorý sa pokúsi nadviazať na úspech pôvodného výtvoru z roku 2020. Po novom do partie pribudne aj Tails (Colleen O’Shaughnessey), líška so špeciálnym chvostom, ktorá sa pripojí na stranu Sonica (Ben Schwartz).

Veľkolepý návrat zažije aj Jim Carrey v úlohe Dr. Eggmana (zmena z Dr. Robotnika) – génia, ktorý sa vrátil z inej dimenzie, aby sa pomstil a ukradol všetky smaragdy. Ani on však na to nebude sám a po jeho boku sa objaví nový záporný hrdina Knuckles the Echidna (Idris Elba). Premiéra v kinách je momentálne naplánovaná na 8. apríla 2022.

Oficiálny trailer k filmu Ježko Sonic 2:

Okrem Sonica si svoje úlohy taktiež zopakujú James Mardsen a Tika Sumpter ako Tom a Maddie Wachowski. Vráti sa aj Lee Majdoub ako agent Stone. Ďalšími hercami, ktorí sa objavia vo filme, sú Adam PallyNatasha Rothwell a Shemar Moore. Do režisérskeho kresla opäť zasadol Jeff Fowler. Scenár napísali Pat Casey, Josh Miller a John Whittington.

Oficiálna synopsa filmu:

Sonic je pripravený mať viac slobody a Tom a Maddie sa dohodnú, že ho nechajú doma, zatiaľ čo oni pôjdu na dovolenku. Ale, nie dlho po ich odchode, keď sa Dr. Robotnik vráti, tentokrát s novým partnerom Knucklesom, aby hľadal smaragd, ktorý má silu stavať a ničiť civilizácie. Sonic sa spojí s jeho vlastným partnerom Tailsom a spolu sa vydajú na cestu, aby našli smaragd skôr než padne do zlých rúk.

Páčil sa ti nový prvý oficiálny trailer k filmu Ježko Sonic 2? Názor nám nezabudni napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -