Disneyovka Jungle Cruise odhalila nový trailer. Priprav sa na bláznivé magické dobrodružstvo v srdci amazonskej džungle

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Štúdio Disney zverejnilo nový trailer k dobrodružnému filmu Jungle Cruise, pri ktorom sa tvorcovia nechali inšpirovať jednou z najpopulárnejších atrakcií v Disney parku. Hlavné úlohy si zahrali Dwayne Johnson (Black Adam) a Emily Blunt (Tiché miesto: Časť II).

Komediálno-akčnú novinku pre celú rodinu zrežíroval Jaume ColletSerra, ktorý má na svojom konte niekoľko skvelých filmov, ako napríklad Sirota (2009), NonStop (2014) či Smrtiaci príliv (2016). Oficiálny soundtrack k filmu zložila legendárna kapela Metallica, takže o bláznivú jazdu v srdci amazonského pralesa sa báť nemusíš. Premiéra v slovenských kinách je naplánovaná na 29. júla 2021.

Nový trailer k filmu Jungle Cruise:

Druhý oficiálny trailer začína akčnou scénou, v ktorej sa doktorka Lily Houghton (Emily Blunt) a Frank Wolff (Dwayne Johnson) snažia uniknúť neznámym nepriateľom. V zapätí by sme mohli dej zhrnúť takto – doktorka z Londýna si najmä kapitána lode, aby jej pomohol nájsť mýtický strom ukrytý hlboko v džungli. Ten vraj dokáže vyliečiť akúkoľvek chorobu a Lily Houghton by veľmi rada takýto prelomový objav odhalila celému svetu.

Zdá sa, že doktorka je so svojimi zámermi úprimná, ale to jej v tomto prípade stačiť nebude. V ceste za pokladom bude musieť čeliť veľkému počtu nebezpečenstiev, vrátane skvelého záporáka, divokých zvierat, pascí a príšer. Vo filme si okrem hercov v hlavných úlohách zahrali aj Jesse Plemons, Édgar Ramiréz, Paul Giamatti, Andy Nyman a veľa iných.

Rovnako ako v prípade ďalších veľkých projektov od spoločnosti Disney pre rok 2021 – Cruella Black Widow – bude mať aj Jungle Cruise hybridné vydanie. Zarovno kín si ho po zakúpení Premier Access budú môcť vychutnať aj predplatitelia Disney+.

Jungle Cruise nový trailer
Zdroj: imdb.com

Oficiálny synopsa:

„Inšpirované slávnou atrakciou v zábavnom parku Disneyland, Jungle Cruise je dobrodružstvom nabitá vzrušujúca jazda po Amazonke s charizmatickým Frankom Wolffom a neohrozenou výskumníčkou Dr. Lily Houghtonovou. Lily Cestuje z Londýna do amazonskej džungle a požiada Franka, aby ju sprevádzal po rieke na La Quila – jeho znetvorenej, ale stále očarujúcej lodi. Odhodlaná nájsť prastarý strom s liečiteľskými schopnosťami, Lily chce zmeniť svet k lepšiemu, ale jej epickú výpravu sprevádza veľa nebezpečenstiev a zlé nadprirodzené sily. A keď hlbšie odhalí tajomstvá mýtického stromu, Lily a Frank zisťujú, že osud celého ľudstva visí na vlásku.“

Páčil sa ti nový trailer k dobrodružnému filmu Jungle Cruise? Názor nám nezabudni napísať dole do komentárov. 

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -