Justice League Dark k nám dorazí vďaka produkčnej spoločnosti J.J. Abramsa

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

Štúdio Warner Bros. nám za posledné obdobie prinieslo niekoľko veľmi dobrých filmov o postavách z DC. Filmy ako Aquaman, Shazam! alebo Joker zožali veľký úspech po celom svete. Warner Bros. teda vôbec nečaká a dáva sa do produkcie nových filmov a seriálov o Justice League Dark. Na čo všetko sa teda môžeme tešiť?

Justice League Dark začína svoju púť

Producent J.J. Abrams spojil svoje sily s Warner Bros. a spolu so svojou produkčnou spoločnosťou Bad Robot začali pracovať na filmoch a seriáloch Justice League Dark. Trvalo to nejaký čas, no po masívnom úspechu filmu Joker sa nakoniec rozhodli, že filmový vesmír DC bude obohatený o nové príbehy z komiksov.

Pokiaľ si filmy ponechajú aspoň takú úroveň ako spomínaný Shazam! či Aquaman, máme sa teda na čo tešiť. Najbližšie nás čaká film o Harley Quinn s názvom Vtáky noci (Birds of Prey). Dúfajme ale, že film nedopadne rovnako ako Samovražedná jednotka a ponechá si to svižné tempo, na ktoré sme si tak ľahko zvykli.

Justice League Dark
Zdroj: cdn.collider.com

Tento rok taktiež uvidíme aj pokračovanie filmu Wonder Woman s krásnou Gal Gadot v hlavnej úlohe. Po úspešnosti týchto filmov už nič nebráni na poriadne rozšírenie DC filmov v štýle Marvel univerza. Predsa len, Justice League Dark je projekt, ktorý chceli štúdio Warner Bros. a DC priviesť k životu už veľmi dlhú dobu.

Kto sa o nové projekty postará?

Podľa najnovších správ zo zahraničného portálu Deadline sa o filmy a seriály zaoberajúcimi sa postavami z Justice League Dark postará spoločnosť Bad Robot. Zatiaľ nie sú potvrdené žiadne špecifické postavy či koncepty ohľadom filmov a seriálov.

Vieme len to, že členovia Bad Robot plánujú stretnutia, aby sa projekty začali konečne produkovať. Dokonca nie je ani isté, že či sa samotný J.J. Abrams chytí niektorého z filmov či seriálov ako režisér.

Tím Justice League Dark je skutočnosťou

Za poslednú dekádu bol film Justice League Dark veľmi diskutovaná téma. Dokonca sme sa mohli dočkať Guillerma Del Torra na poste režiséra pri nakrúcaní tohoto filmu. Zdá sa ale, že spoločnosť Bad Robot sa vydalo vlastným smerom. Koho sa chystajú dostať na filmové plátna?

justice league dark
Zdroj: syfy.com

Členovia pôvodnej zostavy tímu sú napríklad John Constantine, Madam Xanadu, Deadman, Shade, Changing Man, Zatanna alebo Swamp Thing. Je však veľmi pravdepodobné, že sa nedočkáme len jedného celovečerného filmu. Každá postava môže dostať vlastný film alebo dokonca seriál, ako to práve robí Marvel.

Môžeme sa teda konečne tešiť na temnejšiu stránku DC filmov. Príbehy na čele s týmito „príšerami“ nám určite prinesú strašidelnejšie počiny, ako sme boli doteraz zvyknutí. Zatiaľ však nemáme viac informácií o nadchádzajúcich projektoch, ktoré nám prinesie produkčná spoločnosť Bad Robot.

Akonáhle sa však oficiálne začnú filmy alebo seriály produkovať, určite dostaneme viac informácií. V tomto bode vám viac toho nepovieme, jedine to, že si nenechajte ujsť ďalší DC filmový zážitok Vtáky noci, ktorý k nám do kín príde už začiatkom februára.

Ste radi, že sa DC vesmír rozrastie o ďalšie filmy? Máte radi tieto snímky? Napíšte nám to do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -