Čo vravia herci z filmu Justice League na ich prvú veľkú komiksovku?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Aký postoj zaujali herci z Justice League k ich prvej veľkej komiksovke?

Nech už dopadla Justice League ako dopadla, pre komiksových nadšencov išlo o veľkú vec. Bohužiaľ, o žiadnu filmovú udalosť typu Avengers z roku 2012 nešlo. Či už teda za to mohli štúdiové zásahy alebo neskorá neprítomnosť Zacka Snydera sa asi nikdy poriadne nedozvieme. Čo však určite treba uznať je to, že Justice League bola nepochybne príjemná popkornová zábava. Prečítajte si teda názory hlavných protagonistov, čo pre nich znamenalo učinkovanie na takomto filme.

Gal Gadot

Pre Gal Gadot išlo o tretie stvárnenie komiksovej hrdinky Wonder Woman, no iba o druhú spoluprácu s režisérom Zackom Snyderom. Práve na neho však spomína predovšetkým ako na skvelého priateľa, na fantastického režiséra, no a hlavne ako na prvého človeka, ktorý v ňu naozaj veril. Natáčanie filmu si vraj užila práve vďaka tejto spolupráci. Podľa nej je totižto postava Wonder Woman lepidlom, ktorá drží ligu pokope, rovnako ako pokope drží Zack Snyder celý filmový štáb. Wonder Woman do tímu prináša predovšetkým svoje srdce, no a práve táto láska, ľudskosť a sympatia je to, čo podľa nej robí film špeciálnym.

wonder woman
Wonder Woman; Zdroj: hdwallpapers.in

Jason Momoa

Predstaviteľ Aquamana nám prezradil, že keď ho Snyder prvýkrát ohľadol filmu oslovil, na  castingu musel čítať repliky ako Batman (Ben Affleck bol pritom už dávno v tejto roli obsadený). Keď sa ho Zack spýtal, či vie, koho chce aby hral, Momoa si myslel, že ide o nejakého záporáka. Keď sa o pár sekúnd dozvedel, že išlo o Aquamana, ostal v šoku. Samozrejme si seba ako túto gýčovú komiksovú postavu nevedel predstaviť, no keď mu Zack prezradil jeho plány s Aquamanom, teda ako muža, ktorý žije rozpoltený dvojitý život, bolo mu cťou túto postavu hrať. Keď sa vraj prvýkrát stretol s celou hereckou partiou, vraj sa hral na frajera, no v skutočnosti vo svojom vnútri kričal od radosti. Pracovať s nimi však bola pre neho nesmierna radosť. Nakoniec nám prezradil iba niečo málo o samostatnom filme Aquaman, a vraj sa máme skutočne pripraviť, keďže nič takéto sme podľa neho ešte nevideli. On sám je veľmi zvedavý, ako bude jeho syn reagovať na to, že okrem Batmanových hračiek sa budú predávať aj tie Aquamanove.

Aquaman
Aquaman; Zdroj. slashfilm.com

Ezra Miller

Najmladší a najvtipnejší z gangu, Ezra Miller bol odjakživa komiksovým fanúšikom, s tým, že čítal predovšetkým komiksy od DC. Jeho favoritom bol Batman, a na Supermana sa častokrát doma hrával. Flashove komiksy ho však veľmi nebrali. Pri natáčaní filmu sa však k čítaniu odhodlal, a postavu Barryho Allena si priam zamiloval. Častokrát si ho totižto predstavoval ako najzraniteľnejšieho člena tímu, a vraj s ním má on sám veľa spoločného. Práve preto sa vraj rozhodol hrať Barryho Allena nežne no zároveň veľmi humorne. Neskutočne mu vraj pomáhali všetci herci, a aj on potvrdil, že medzi nimi bola instatná chémia. Ku koncu nám ešte pripomenul, že Justice League je podľa neho o zraniteľnosti sveta, a že práve to je téma, ktorú častokrát berieme na ľahkú váhu.

flashpoint
Flash; Zdroj: hdqwalls.com

Ben Affleck

Častokrát prezývaný ako najlepší filmový Batman nám prezradil, že to, čo ho na filme zaujalo najviac, bol postoj Brucea Wayna. Človeka, ktorý sa oddeľuje od ostatných ako len môže, z ktorého sa zrazu musí stať ten, čo dá tím do hromady a ešte ho aj vedie. Tento film mu vraj ešte viac ukázal, čo to znamená byť skutočným hrdinom, keďže Batman, obyčajný človek, bojuje najviac ako môže, a to s takými ohromne silnými postavami po jeho boku. Affleck si natáčanie vyslovene užíval a on sám veľmi dúfa, že sa vzájomná skutočná chémia medzi hercami krásne odrazila na plátne. To čo však najviac chce aby divák pri filme pociťoval je podľa neho zábava.

Batman
Batman; Zdroj: collider.com

Ray Fisher

Justice League je pre predstaviteľa Cyborga hlavne odrážkou gréckych bohov. Síce Fisher s komiksami moc skúseností nemal, vraj videl takmer každý DC animovaný film a seriál. Keď ho vraj do tejto role obsadily, poslali mu veľkú krabicu plnú komiksov s hneď niekoľkými verziami tejto postavy. Na Victorovi Stoneovi ho však najviac prilákala jeho tragická minulosť, ktorá mu pri hraní veľmi pomohla. Ďalej ešte pochválil podľa neho skvelé predstavenie Cyborga vo filme Batman v. Superman. Justice League je podľa neho film o tom, ako sa hocijaká partia ľudí s hocijakou minulosťou môže dať dohromady, a práve túto myšlienku si na tomto projekte vážil najviac.

Cyborg
Cyborg; Zdroj: polygon.com

Herci toho mali na srdci oveľa viac, takže ak vás zaujíma, čo všetko ešte o svojich rolách povedali, určite si nezabudnite 14. marca vyzdvihnúť film či už na Blu-Ray alebo na DVD.  My sa zatiaľ ideme modliť, aby Warner Bros pôvodnú verziu Zacka Snydera predsa len vydalo. Internet totižto po nej prakticky baží, no a my tiež!

Čo vravíte na názory hercov o ich veľkej komiksovke? Splnila podľa vás Justice League očakávania? Chcete vidieť Snyderovu pôvodnú verziu filmu? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -