FOTO: Natáčanie Marvel seriálu Hawkeye je v plnom prúde. Toto všetko sme sa dozvedeli

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Hailee Steinfeld sa konečne pripojila k MCU ako komiksová Kate Bishop v nadchádzajúcej Disney+ sérii Hawkeye.

Na internete sa objavilo niekoľko fotografií i videí, na ktorých vidíme všetko potrebné – Steinfeld po boku Jeremyho Rennera, pričom dvojica vyzerá miestami naozaj dramaticky. Herečke nechýba ani tradičná fialová farba a elegantný luk.

To nie je zďaleka všetko a za posledných pár dní nám natáčanie seriálového Hawkeyea odhalilo prítomnosť ďalších komiksových postáv, ako aj to, do ktorého roku je zasadená dejová línia.

Hailee Steinfeld seriál Hawkeye Kate Bishop
Zdroj: joblo.com

Kate Bishop na nových fotografiách z natáčania seriálu Hawkeye

Postavu vytvorili pre Marvel dvaja šikovní umelci – Alan Heinberg a Jim Cheung. Kate Bishop sa prvýkrát objavila v prvom komiksovom vydaní Young Avengers už v roku 2005. Rovnako ako Barton, aj ona je vysoko kvalifikovaný lukostrelec a bojové umenia jej nie sú taktiež cudzie.

Steinfeld je vítaným prírastkom do MCU rodiny. Herečka sa v žánri akčný/dráma nestratila ani v minulosti, čo nám dokázala v spin-offe Transformerov s názvom Bumblebee. Dokonca poskytla svoj hlas Gwen Stacy v oscarovom animovanom filme Spider-Man: Paralelné svety z roku 2018.

Seriál predstaví ďalšie komiksové postavy

Dvojicu superhrdinov bude sprevádzať aj jeden nenápadný spoločník, Lucky the Pizza Dog. Táto komiksová postava je síce menej známa, ale Clintovi Bartonovi robí radosť už niekoľko rokov. Pôvodne sa objavila v komikse Hawkeye Vol. 4 #1 z roku 2012 odkedy dohliada na svojho nového pána.

Druhou postavou je Maya Lopez alias Echo, ktorú si môžeme pamätať hlavne v spojitosti s Daredevilom. Zahrá si ju herečka Alaqua Fox.

Echo je nepočujúca Američanka s indiánskymi koreňmi a v komiksoch má už dlhé roky silné väzby na Clinta Bartona. Práve ona si zobrala jeho roninský plášť, ale za jej najväčšieho parťáka sa považuje Daredevil. Komiksovú premiéru zažila v roku 1999 v komikse Daredevil # 9 – v tom čase bola vychovávaná Daredevilovým úhlavným nepriateľom Kingpinom, ktorý zavraždil jej otca. Na stranu dobra sa pridala až o niečo neskôr.

Okrem toho bolo oznámené, že na malej obrazovke sa objaví aj Vera Farmiga (V zajatí démonov) ako aj Florence Pugh z nadchádzajúceho filmu Black Widow. Herecké obsadenie doplnia ešte Tony Dalton a Zahn McClarnon, ktorých postavy zatiaľ nepoznáme.

Hawkeye sa bude odohrávať niekoľko rokov po udalostiach Avengers: Endgame

Na fotografiách sa ocitáme aj v čínskej štvrti, kde vidieť jeden z najpozoruhodnejších javov – tabuľka s nápisom „Happy New Year! 2025.“ Čo to znamená? Takýto rok môže byť pre seriál prekvapením, no poďme si stručne zhrnúť, kde sa v tomto okamihu nachádza MCU.

Udalosti filmu Avengers: Endgame ukončili 15-ročnú Infinity Sagu v roku 2023. Až do päťročného skoku fungovalo MCU prevažne v reálnom čase a Marvel svoje filmy vydával v rovnakom roku – pre príklad tu máme film Avengers, ktorého dej bol zasadený do roku 2012, v ktorom bol aj vydaný.

Seriál Hawkeye vyzerá ako lineárny doplnok k 4. fáze MCU a dočkať by sme sa ho mali niekedy koncom budúceho roku. A zatiaľ čo v našom skutočnom svete čoskoro zavíta rok 2021, v MCU bude už rok 2024.

Čo hovoríte na natáčanie MCU seriálu Hawkeye, ktoré odhalilo veľa noviniek? Názor na túto tému nám nezabudni zanechať dole v komentároch.

Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -