Kedy si zahráme hru The Last of Us: Part 2 a aké edície bude mať?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Úniky informácií sú v hernom svete snáď častejšie, ako v tom filmovom. Tie najnovšie sa zaoberajú hrou The Last of Us: Part II, na ktorú čakáme už nejaký ten piatok. Štúdio Sony sa tento rok totižto nezúčastnilo najväčšej hernej konferencie na svete, E3 2019. Už pred nejakým časom si vytvorili svoj vlastný koncept „konferencií“, ktorý nazývajú State of Play.

Ide o živé vysielanie, počas ktorého rýchlym tempom oznamujú svoje nové herné tituly. Zatiaľ sme sa dočkali dvoch častí, ktoré nepredstavili vôbec nič svetoborného. Stále očakávame oficiálny dátum pokračovania The Last of Us, ktorý nechodí a nechodí. Nahrádzať nám to musia neoverené zdroje, ako aj napríklad tento.

Kedy vyjde hra The Last of Us: Part II?

Používateľ sociálnej siete Twitter s menom Nibel prezradil nové chýry a fámy ohľadom očakávaného pokračovania. Tie pochádzajú od čínskeho zdroja, ktorý v minulosti správne predpovedal dátum vydania hry Death Stranding – november 2019. Tentokrát tvrdí, že hra The Last of Us: Part II vyjde vo februári roku 2020. Taktiež spomenul hneď štyri edície, v ktorých by táto exkluzivita na PlayStation 4 mala vyjsť.

  • Standard Edition
  • Special Edition
  • Collector’s Edition
  • Ellie Edition

Presnejší dátum vydania a ani obsah a cenu týchto edícií zatiaľ bohužiaľ nepoznáme. Aktuálne nám neostáva nič iné, ako čakať na oficiálne oznámenie od štúdia Naughty Dog.

Inak, február budúceho roka by dával zmysel. Nedá sa predsa zabudnúť na tohtoročný nabitý február, počas ktorého vyšli hry ako Ace Combat 7: Skies Unknown, Crackdown 3, Far Cry: New Dawn, Jump Force, Anthem, Metro Exodus a mnoho ďalších.

Aj iné zdroje pred nejakým časom povedali, že pokračovanie vyjde práve vo februári. Máme sa na to teda naozaj spoliehať?

Tak čo, tešíte sa na pokračovanie príbehu Ellie a Joela? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: gamesradar.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -