HryVýber šéfredaktora

Kedy si zahráme hru The Last of Us: Part 2 a aké edície bude mať?

Úniky informácií sú v hernom svete snáď častejšie, ako v tom filmovom. Tie najnovšie sa zaoberajú hrou The Last of Us: Part II, na ktorú čakáme už nejaký ten piatok. Štúdio Sony sa tento rok totižto nezúčastnilo najväčšej hernej konferencie na svete, E3 2019. Už pred nejakým časom si vytvorili svoj vlastný koncept “konferencií”, ktorý nazývajú State of Play.

Ide o živé vysielanie, počas ktorého rýchlym tempom oznamujú svoje nové herné tituly. Zatiaľ sme sa dočkali dvoch častí, ktoré nepredstavili vôbec nič svetoborného. Stále očakávame oficiálny dátum pokračovania The Last of Us, ktorý nechodí a nechodí. Nahrádzať nám to musia neoverené zdroje, ako aj napríklad tento.

Kedy vyjde hra The Last of Us: Part II?

Používateľ sociálnej siete Twitter s menom Nibel prezradil nové chýry a fámy ohľadom očakávaného pokračovania. Tie pochádzajú od čínskeho zdroja, ktorý v minulosti správne predpovedal dátum vydania hry Death Stranding – november 2019. Tentokrát tvrdí, že hra The Last of Us: Part II vyjde vo februári roku 2020. Taktiež spomenul hneď štyri edície, v ktorých by táto exkluzivita na PlayStation 4 mala vyjsť.

 • Standard Edition
 • Special Edition
 • Collector’s Edition
 • Ellie Edition

Presnejší dátum vydania a ani obsah a cenu týchto edícií zatiaľ bohužiaľ nepoznáme. Aktuálne nám neostáva nič iné, ako čakať na oficiálne oznámenie od štúdia Naughty Dog.

Inak, február budúceho roka by dával zmysel. Nedá sa predsa zabudnúť na tohtoročný nabitý február, počas ktorého vyšli hry ako Ace Combat 7: Skies Unknown, Crackdown 3, Far Cry: New Dawn, Jump Force, Anthem, Metro Exodus a mnoho ďalších.

Aj iné zdroje pred nejakým časom povedali, že pokračovanie vyjde práve vo februári. Máme sa na to teda naozaj spoliehať?

Tak čo, tešíte sa na pokračovanie príbehu Ellie a Joela? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: gamesradar.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyVýber šéfredaktora

  Internet šalie, toto je prvý pohľad na herca Roberta Pattinsona v kostýme Batmana. Sekne mu to.

  NETFLIXVýber šéfredaktora

  Netflix vám konečne dovolí vypnúť otravnú funkciu Autoplay. Ako na to?

  FilmyVýber šéfredaktora

  Harley Quinn a jej budúcnosť v DCEU: Uvidíme niekedy film Birds of Prey 2 a viac?

  FilmyVýber šéfredaktora

  Uvidíme film Scott Pilgrim proti celému svetu 2? Ramona Flowers odhalila vzrušujúce správy

  Pridaj komentár