Autor anime Naruto Masashi Kishimoto sa púšťa aj do mangy Boruta

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Manga Boruto – Masashi Kishimoto sa vracia

Masashi Kishimoto vytvoril svetoznámu mangu a anime Naruto. Momentálne vychádza manga a anime Boruto, ktoré Masashi Kishimoto editoval a dohliadal na ich vydávanie. Teraz sa však stáva opäť spisovateľom mangy, a to od Kapitoly 52. Túto informáciu sme sa dozvedeli vďaka oficiálnemu Twitterovému profilu Naruta a Boruta.

Prvá Kishimotova kapitola vyjde v decembri. Doteraz Boruta písal Ukyo Kodachi. No od začiatku vychádzania mangy tvorci rátali s tým, že v istom momente Masashi Kishimoto prevezme túto prácu a spin-off pre jeho dielo Naruto bude tvoriť on sám.

anime boruto
Zdroj: youtube.com

Film Boruto

Po tom, ako bola manga Naruta ukončená v roku 2014, Kishimoto vymyslel film o Borutovi, ktorý vytvoril predlohu pre vtedy budúci anime seriál Boruto. Následne odstúpil od priamej tvorby mangy a anime a teraz sa znova vracia. Sme zvedaví, či bude zmena autora viditeľná a ako sa bude Borutov príbeh naďalej vyvýjať.

Tešíte sa, že sa Masashi Kishimoto vracia k svojmu príbehu? Vaše dojmy nám zanechajte v komentároch. 

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -