ENDGAME: Čo naozaj znamená osud Black Widow pre jej sólový film?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Scarlett Johansson sa v Marvel Cinematic Universe prvýkrát objavila v roku 2010 vo filme Iron Man 2. Tam sme ju spoznali ako agentku S.H.I.E.L.D.-u, ktorá v utajení sledovala Tonyho Starka pre Nicka Furyho. Už v tomto počine bola veľkou výpomocou, vďaka čomu sa z nej neskôr stal jeden zo zakladajúcich členov pôvodných Avengers. Práve preto nás teší, že sa pripravuje MCU film Black Widow! O čom však jej sólovka bude, keďže v Avengers: Endgame sa stretla s nepríjemným osudom?

Sólovka Black Widow plná krvi, nahoty a nadávok?

mcu film black widow
Zdroj: marvelcinematicuniverse.fandom.com, uhdpaper.com

MCU film Black Widow – O čom asi bude?

Black Widow už viackrát pomohla zachrániť celý svet aj vesmír. Doteraz za jej to však darilo bez úhony. Žiaľ, v Avengers: Endgame musela za hrdinstvo tento raz zaplatiť vysokú cenu. Keď sa s Clintom Bartonom ocitli na Vormire, aby získali Kameň duší, zistili, že jeden z nich zaň musí položiť svoj život. Po krátkom boji, kedy sa hádali, kto z nich sa obetuje, to bola nakoniec Natasha Romanoff, kto zomrel. No a aj keď Captain America vrátil Kameň duší, vieme, že jej smrť sa už zvrátiť nedá.

Nebolo to však naposledy, čo sme ju videli. Ako totižto vieme, momentálne sa chystá MCU film Black Widow, v ktorom sa, samozrejme, objaví aj Scarlett Johansson. Pýtate sa, ako je možné, že dostane vlastný film, keď je mŕtva? Nuž, odpoveď je jednoduchá: pôjde o prequel. Dej sa teda zameria na minulosť bývalej agentky. O čom presne však bude, aké konkrétne udalosti nám ukáže a ktoré ďalšie postavy sa tam ukážu?

avengers: endgame black widow clint barton hawkeye ronin
Zdroj: agendasettingdiario.com

O čom bude?

Keďže vieme, že MCU film Black Widow bude stopercentne prequel, môžeme výrazne zúžiť potenciálne príbehy, do ktorých nás zavedie. Niektorí fanúšikovia tipujú, že uvidíme, ako sa Natasha Romanoff vlastne dostala do S.H.I.E.L.D.-u, nič však ešte nie je potvrdené. Spolu s touto možnosťou sú pravdepodobné aj príbehy úzko súvisiace s filmami Marvel Cinematic Universe – kde bola po snímke Captain America: Zimný vojak, čo robila po Civil War či ako viedla zvyšných superhrdinov počas 5 rokov medzi Infinity War a Endgame.

Tvorcovia filmu Black Widow už dokončili väčšinu príprav a teraz sa idú vrhnúť na produkciu. Veríme, že nás nesklamú a ukážu nám niečo, čo sme ešte nevideli. Osobne vsádzam na to, že konečne uvidíme, čo Natasha a Clint kedysi zažili v Budapešti a ako sa vôbec títo dvaja stretli. To by nám mohlo poskytnúť rovno dva prequel príbehy zahrnuté do jedného.

Mohlo by vás zaujímať: Nasledujúcich 5 rokov Marvel Cinematic Universe!

film black widow
Zdroj: papers.co

Tešíte sa na pripravovaný MCU film Black Widow? O čom si myslíte, že asi bude? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: screenrant.com, imdb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -