4 spôsoby, ako displej smartfónu moto g 5G plus zlepšuje vašu skúsenosť

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

moto g 5G plus od Motorola

Toto leto predstavila spoločnosť Motorola v Európe moto g 5G plus, smartfón, ktorý prináša silu technológie 5G1 do rúk väčšiemu počtu ľudí bez toho, aby sa obetovali funkcie, o ktorých vieme, že sú pre ľudí najdôležitejšie. moto g 5G plus ponúka okrem najrýchlejšieho pripojenia špičkové funkcie, ktoré sú pre spotrebiteľov najdôležitejšie, jednou z nich je vynikajúci displej CinemaVision.

Od sledovania filmov až po scrollovanie medzi fotografiami je pre väčšinu spotrebiteľov nevyhnutnosťou mať smartfón, ktorý dokáže zobraziť obsah krásne a plynule. Našťastie je náš nový moto g 5G plus najväčším zariadením moto g vôbec – môžete si tak vychutnať silu pripojenia 5G aj výhody veľkého a kvalitného displeja pre vynikajúci zážitok.

moto g 5G plus
Zdroj: sttinfo.fi

Toto sú 4 spôsoby, ako môže displej moto g 5G plus zlepšiť váš každodenný zážitok zo smartfónu:

Maximalizovaná obrazovka na prezeranie

Ak máte viac času na sledovanie svojich obľúbených filmov alebo televíznych relácií, musíte mať zariadenie, ktoré dokáže bezchybne zobrazovať váš video obsah. 6,7-palcový CinemaVision FHD+ displej, ktorým disponuje moto g 5G plus, robí veľký dojem – mohutná ultraširokouhlá obrazovka má rovnaké rozmery, aké sa používajú vo filmovom priemysle, takže váš obsah vyzerá bezchybne. Keď práve neprehrávate videá, veľký displej umožňuje vidieť viac textu naraz, čo je obzvlášť užitočné pri prezeraní webových stránok, kontrole dokumentov alebo pri čítaní e-mailov.

Veľký displej v kombinácii s prvkami, ako je procesor Qualcomm® Snapdragon™ 765 a pripojenie 5G nielenže zaistia plynulý vzhľad a pocit z obsahu, ale postarajú sa aj o rýchlejší, nadupaný a efektívnejší zážitok zo sledovania.

moto g 5G plus
Zdroj: Motorola

Navrhnutý tak, aby vám pohodlne padol do ruky

Unikátny pomer strán 21:9 smartfónu moto g 5G plus ponúka nádherne efektívny dizajn, ľahko a pohodlne sa drží a má prispôsobenú veľkú obrazovku. Vyskúšali sme si to u našich spotrebiteľov, čo ukazuje, že 87 % používateľov uprednostnilo pomer strán 21:9 pred inými konfiguráciami, pretože sa im telefón lepšie držal a ovládal. To znamená, že aj napriek veľkému 6,7-palcovému displeju môžete zariadenie stále držať pohodlne v jednej ruke.

Výhody displeja s pomerom strán 21:9 sa však netočia len okolo vzhľadu a dojmu. S približne dvoma tretinami pôvodnej tvorby filmov od Netflixu, ktoré sú natočené v pomere 21:9, na moto g 5G plus nebudete musieť riešiť natiahnutý alebo zväčšený obsah.

moto g 5G plus
Zdroj: Motorola

Plynulejšie swipovanie, menšie oneskorenie

Vďaka obnovovacej frekvencii 90 Hz a prakticky bezrámikovému vzhľadu vás na moto g 5G plus ohromí zážitok zo sledovania. Či už scrollujete medzi fotografiami alebo na webovej stránke, uvidíte menšie rozmazanie pohybu a lepšiu kvalitu obrazu – vďaka čomu získate mimoriadne plynulý pohyb a celkovo lepší zážitok zo sledovania.

Túto funkciu je tiež možné zapínať a vypínať, aby ste šetrili batériu, ale kvôli špičkovej výdrži  batérie v tejto triede smartfónov to ani nie je potrebné. Batéria s kapacitou 5000 mAh vám v skutočnosti poskytne poriadny výkon až počas dvoch dní2 bez obáv zo spomalenia alebo dobíjania.

moto g 5G plus
Zdroj: Motorola

Lepšie a živšie vizuálne prvky

A napokon, displej moto g 5G plus je vybavený technológiou HDR10, ktorá poskytuje ostrý kontrast a krásne živé farby tiahnuce sa od okraja po okraj. To znamená, že všetky fotografie a videá vašich priateľov a rodinných príslušníkov budú vyzerať rovnako zreteľne, ako keby ste boli priamo pri nich. Bohaté farby, rafinované detaily a ostrý kontrast, ktoré vychádzajú zo zabudovanej technológie HDR10 v telefóne moto g 5G plus si tiež vyslúžili Certifikát Amazon HDR, čo znamená že displej splnil prísne požiadavky HDR obrazovky, ktorá zaručuje výnimočný zážitok pri sledovaní.

Dostupnosť a cena

moto g 5G plus je k dispozícii od druhej polovice júla vo verzii so 6 GB RAM a 128 GB úložiskom v cene 399 eur. Kompletné informácie o cenách a špecifikácie nájdete na webovej stránke www.motorola.com/sk/sk/.

Zdroj: Motorola TS

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -