TOP 10 najlepších hlášok Chandlera zo seriálu Priatelia, ktoré vás pobavia

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

TOP 10 najlepších hlášok Chandlera zo seriálu Priatelia

Chandler Bing je jednou zo šiestich hlavných postáv v seriáli Priatelia. V tomto ikonickom sitkome Chandlera stvárnil herec Matthew Perry, ktorý nás navždy opustil vo veku 54 rokov. Za svojho života nás dokázal vždy pobaviť a rozosmiať, a preto vám dnes na jeho počesť prinášame 10 najlepších hlášok Chandlera z Priateľov.

10. „Ja som Chandler, vtipkujem, keď som rozrušený.“

Táto hláška odznela v šiestej sérii, keď Chandler a Monica stretnú Richarda (Monicinho bývalého partnera) v reštaurácii, v ktorej sa Chandler chystal Monicu požiadať o ruku. Richard si do reštaurácie doniesol jeho vtedajšiu partnerku. Monica poznamená, že si Richard znova nechal narásť fúzy. Chandler, ktorého celá situácia rozrušila, poznamená, že Richardova priateľka nemá fúzy. Keď si uvedomil, aká trápna veta z neho vypadla, pokračoval so svojím úžasným predstavením sa.

9. „Hej, poviem viac hlúpych vecí pred deviatou ráno, než väčšina ľudí povie za celý deň.“

Táto hláška sa objavila v štvrtej sérii. Tehotná a hlavne hladná Phoebe vojde do Monicinho apartmánu a v návale frustrácie zhodí škatuľu s cereáliami. Chandler ju za to nazve Cereálnym/Sériovým vrahom (v angličtine sa slová cereal a serial vyslovujú veľmi podobne). Monica vysmeje jeho vtip, na čo sa Chandler ohradí touto hláškou.

8. „Nuž, možno bol nervózny.“

Táto hláška odznela v druhej sérii. Ross telefonoval so svojimi kolegami v múzeu a vysvetľoval im nesprávne postoje figurín v blokoch, ktoré boli delené podľa času. Hovorí, že Australopithecus nemôže stáť v tejto sekcii narozdiel od Homo Habilis, pretože Homo Habilis bol už vzpriamený (po anglicky erect), zatiaľ čo Australopithecus nikdy nebol vzpriamený. Chandler si tento dvojzmysel nenechá ujsť a vyletí z neho táto hláška.

7. „Žuvačka by bola dokonalosťou.“

V prvej sérii, keď vypadne prúd vo veľkej časti New Yorku, Chandler ostane zamknutý v priestore, kde sú bankomaty, a to rovno so slávnou modelkou spodného prádla Victoria’s Secret. Veľmi rád by s ňou nadviazal kontakt, no bojí sa, že všetko pokazí nejakou trápnou hláškou. To sa samozrejme aj stane hneď po tom, ako mu modelka ponúkne žuvačku.

Najprv ju odmietne, pretože nie je bez cukru. Potom to ale oľutuje a tak z neho vypadne, že zmenil názor a žuvačka by bola dokonalosťou. Tam sa jeho trápna chvíľa ale ani zďaleka nekončí. Vo videu nájdete, čo všetko sa mu s danou žuvačkou a modelkou stalo.

6. „Nie som dobrý v radách… Môžem ťa pobaviť sarkastickou poznámkou?“

V ôsmej sérii sa Rachel zdôverí Chandlerovi, že sa bojí, že stratí Joeyho ako kamaráta. Joey sa pred tým priznal Rachel, že je do nej zaľúbený. Chandler si ju vypočuje a napriek tomu, že by jej chcel pomôcť, prizná, že to asi nezvládne.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -