TOP 10 najlepších hlášok Chandlera zo seriálu Priatelia, ktoré vás pobavia

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

5. „Som beznádejný, neohrabaný a zúfalý po láske!“

Keď sa Chandler v tretej sérii dá znova dokopy s Janice, rozhodne sa, že to posunie na ďalší level. Pozve teda Janice k sebe do bytu, kde jej daruje zásuvku do svojej skrine s oblečením. To mu však nestačí, a tak jej začne hovoriť, ako by sa k nemu mala nasťahovať, ako by mali ísť na spoločný výlet, a že chce spoznať jej rodičov. Janice to vystraší a ujde z jeho apartmánu. Túto hlášku za ňou zmätený Chandler kričí, keď odchádza.

4. „Prepáčte, my nemáme vašu ovcu.“

Rachel súhlasí s tým, že sa stane družičkou na svadbe jej bývalého snúbenca Barryho a jej kamarátky Mindy. Mindy ju ale oblečie do ružových šiat s veľkým klobúkom. Vyzerala ale ako Bo-Peep, postavička z detskej básničky o malej pastierke ovečiek. Chandler si túto podobu nenechal ujsť a obdaroval svoju kamarátku takouto hláškou.

3. „Prepáč, bola to len jednorázovka, bol som veľmi opitý a išlo o podvedomie niekoho iného.“

V jednu noc sa Rachel snívalo, že mala sex s Chandlerom v ich obľúbenej kaviarni. Neskôr to všetkým povedala a Rossa to veľmi rozrušilo. Chandler si ho odchytil, keď bol sám a spýtal sa, či je v pohode. Ross ho obvinil, že mal s Rachel sex v sne, načo sa Chandler ohradil touto hláškou.

2. „O môj Bože, tento padák je ruksak.“

Keď Carol, Rossova bývalá priateľka, začne rodiť, jeho kamaráti čakajú v čakárni. Monica sa pozerá na všetky novorodeniatka, ktoré sa v čakárni vyskytnú a rozčuľuje sa, že nemá dieťa.

Chandler jej na to povie, že by mohli spraviť dohodu: Keď budú mať štyridsať rokov a obaja budú ešte slobodní, dajú sa dokopy a založia rodinu. Na to sa ho Monica podráždene spýta, prečo by mala byť v štyridsiatich slobodná. Chandler zazmätkuje a chce opustiť „krízovú zónu“. Napodobňuje vyskočenie z nebezpečného lietadla a kričiac túto hlášku sa prevalí cez operadlo sedačiek na zem.

1. „A ja chcem milión dolárov!“

V prvej časti prvej série sa Ross zdôveruje priateľom, že nechce byť už sám a chce sa oženiť. Vtom vtrhne do kaviarne Rachel v svadobných šatách. Všetci na ňu prekvapene hľadia a potom Chandler skúsi šťastie a zvolá túto hlášku s pohľadom upretým na dvere.

Ktorú Chandlerovu hlášku máte najradšej vy? Dajte nám vedieť do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -