Rozplače celý svet. Hviezdy seriálu Priatelia plánujú emotívnu rozlúčku s Chandlerom

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Hviezdy seriálu Priatelia sa stretnú na emotívnej udalosti

Iba nedávno svet obletela správa o smrti jedného z najobľúbenejších sitkomových hercov. Matthew Perry, známy najmä ako Chandler Bing zo seriálu Priatelia, nečakane skonal vo svojom dome v Los Angeles. Smrť 54-ročného herca prišla ako obrovské prekvapenie, no zasiahla najmä jeho kolegov zo spomínaného seriálu. Economic Times informuje, že herecké hviezdy z Priateľov Perrymu plánujú vzdať nečakaný hold.

Herci David Schwimmer, Matt Le Blanc, Jennifer Aniston, Courtney Cox a Lisa Kudrow sa k smrti ich priateľa iba nedávno vyjadrili na sociálnych sieťach. V dojímavých odkazoch Perrymu všetci ďakujú za spoločné chvíle a sľubujú, že herec navždy zostane v ich srdciach.

Hviezdy seriálu Priatelia však svojmu zosnulému kolegovi a priateľovi chcú vzdať poctu aj verejne. Chcú tak urobiť počas nadchádzajúcej ceremónie odovzdávania cien Emmy, ktorá je seriálovým ekvivalentom filmových Oscarov.

Seriál Priatelia a jeho herci získali toto ocenenie niekoľkokrát, zároveň ide o prestížnu udalosť s veľkou diváckou obľubou. Verejné vystúpenie počas Emmy by teda dávalo zmysel. Samotného Perryho na cenu Emmy nominovali 5-krát, pričom jedna z týchto nominácií bola aj za najlepšieho herca v hlavnej úlohe za seriál Priatelia v roku 2002.

Stihnú si dojemné vzdanie pocty pripraviť?

Exkluzívny zdroj prezradil denníku Daily Mail, že hereckí kolegovia sa chcú spoločne stretnúť a vzdať Perrymu verejnú úctu, ktorú si zaslúži. Zatiaľ nie je jasné, ako by podobná rozlúčka vyzerala, ani ako dlho by mohla trvať. Zdroj hovorí, že celá vec okolo hercovej smrti je ešte veľmi čerstvá a nič preto nechcú uponáhľať. Záujem hercov i organizátorov Emmy tu však rozhodne je.

„Všetci by sa radi stretli na pódiu, aby o ňom hovorili, spoločne zdieľali spomienky a povedali svetu o mužovi, akým bol v skutočnom živote.“

 

Zdroj uvádza, že ak sa všetci, vrátane Perryho rodiny, zhodnú na dôstojnom spôsobe vzdania pocty, emotívnu dodatočnú rozlúčku s Matthew Perrym by sme mohli vidieť na budúcoročných udeľovaniach Emmy. 75. ročník sa odohrá v Peacock Theatre v Los Angeles a bude sa konať 15. januára 2024.

Vybrali si herci dobrý spôsob, akým si uctia pamiatku Chandlera Binga? Dajte nám vedieť váš názor dole do komentárov.

Zdroj: dailymail.co.uk, etonline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -