Netflix zrušil jeden z najlepších seriálov posledných mesiacov. Ľudia mu dávali famózne hodnotenia

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Seriál The Brothers Sun zrušili po prvej sérii

Netflix patrí medzi neľútostných sudcov. Ak sa nejakému seriálu či filmu nedarí v číslach tak, ako by chceli, pokračovania sa nedočkáme. Tento osud postihol už mnoho projektov, pričom najnovším z nich je seriál The Brothers Sun, ktorý vydali len pred dvomi mesiacmi. Osem epizód vyšlo na platforme 4. januára, no s druhou sériou Netflix neplánuje pokračovať, informuje portál Deadline.

V seriáli si zahrali Justin Chien, Sam Song Li, Joon Lee, Highdee Kuan aj oscarová herečka Michelle Yeoh, ktorej výkon chválili diváci aj kritici. Za seriálom stál Brad Falchuk, známy pre projekty ako Glee či American Horror Story, ako aj nováčik Byron Wu.

Seriál bol mixom čiernej komédie, drámy a family soap, pričom sa zameral na gangstera z Tchaj-peju, ktorý sa živí ako neľútostný zabijak. Po tom, čo mu zabijú otca, sa vyberie do L.A., kde chce ochrániť svoju matku a mladšieho brata.

Hodnotenia ma síce skvelé, no pozretí má málo

Seriálu sa veľmi dobre darilo v očiach divákov aj kritikov. Na Rotten Tomatoes mu svieti divácke hodnotenie 91 % a kritické 84 %. Seriál bol päť týždňov v rebríčku TOP 10 anglicky hovoriacich seriálov a dostal sa v ňom v istom čase až na druhé miesto.

Nanešťastie pre tvorcov, seriál si na pomery Netflixu pozrelo málo divákov. Podľa ich štandardov bola výkonnosť seriálu skromná, keďže počet videní za týždeň zastal pod 7 miliónmi. Počas posledných dvoch týždňov v rebríčku TOP 10 klesol počet dokonca pod 2 milióny.

Postrehli ste tento seriál na Netflixe? Dáte mu teraz šancu aj napriek tomu, že ho streamovací gigant zrušil?

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -