Zvedaví hráči zistili, že Norman Reedus nemá v Death Stranding prirodzenie

Nenechajte si ujsť

Róbert Herda
Róbert Herda
Ahoj, ako si si už mohol prečítať, volám sa Róbert. Videohrám, knihám a hlavne kinematografii ako médiám, ktoré sú určené na rozprávanie príbehov, sa venujem už nejakú tú dekádu (ak si dobre pamätám, tak vlastne od dôb, čo som začal registrovať okolie). Najmä preto sa snažím všetko, čo z týchto oblastí prichádza skúmať a nezriedka analyzovať. Momentálne pracujem aj na vlastnej tvorbe a popritom sprostredkúvam čitateľom rôzne novinky, dojmy a recenzie z týchto oblastí.

Herný unikát

Najnovší projekt z mysle legendárneho Hidea Kojimu rozdelil hernú komunitu na niekoľko táborov. Aby sme to však zjednodušili, našli sa tí, ktorí v post-apokalyptickom cestovaní naprieč zničenou Amerikou vidia iba nezáživný walking simulator. Druhá skupina oceňuje vytvorený svet, lore a nespočetné množstvo detailov skrytých v jadre hrateľnosti. Aktuálne zvedaví hráči zistili, že Norman Reedus nemá počas močenia v Death Stranding žiadne prirodzenie.

Transport, boj a staranie sa o zásielky. To je hlavnou náplňou unikátneho Death Stranding. Ako kuriér prekonávate rôzne nástrahy, bojujete s teroristickými hrozbami i tajuplnými bytosťami VV, pričom by ste sa radi živí a zdraví dostali k cieľu… hlavne však nechcete zničiť drahocenné balíky.

Okrem toho boli do hry implementované prvky starania sa o hlavnú postavu menom Sam Porter Bridges (zmienený Norman Reedus). Sprchovanie, jedenie a pitie bolo nutnosťou, ak ste chceli prežiť a mať dostatok energie na ďalekú cestu. A práve s pitím súvisela mechanika močenia.

Norman Reedus nemá v post-apokalyptickom Death Stranding žiadne prirodzenie

Jednoducho sa po určitom čase musíte vymočiť. Môžete tak učiniť v osobnej izbe na ľubovoľnej základni, prípadne vo voľnej prírode. Uľaveniu predchádza animácia, počas ktorej si Sam rozopína pomyselný zips a následne sami regulujete prúdenie moču.

Z toho vyvstávala pochopiteľná otázka. Má hlavný charakter vytvorené prirodzenie, prípadne rukami drží neviditeľný a teda neexistujúci objekt?

Death Stranding Norman Reedus peeing
Zdroj: thebrag.com

Odpoveď na túto otázku našiel až šikovný moder (presnejšie Lance McDonald) a to prostredníctvom nedávno vydanej PC verzie. A hoci Hideo Kojima neraz hráčsku komunitu ohúril zmyslom pre detail a zapracovaním rôznych easter eggov, tentokrát nás mierne sklamal.

Sam naozaj v rukách drží neexistujúci predmet a moč mu tým pádom tečie priamo z dlaní. Kojima využil jednoduchého kamerového triku, čiže sa nezapodieval s vytváraním modelu pohlavného ústrojenstva. Je to určite škoda, keďže kto iný, ak nie Hideo, by sa zaoberal takouto neviditeľnou drobnosťou? Každopádne, ako dôkaz prikladáme link k Twitter príspevku s konkrétnou fotografiou.

Sklamalo vás, že sa Sam Bridges nedočkal vlastného prirodzenia, prípadne vás desí predstava niečoho podobného? Podeľte sa s nami o svoje názory a dojmy prostredníctvom komentárov. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -