Pozeráme sa na nového Batmana? Herec z filmu Dredd nám prezrádza, či by chcel prevziať vedenie Justice League!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Je azda najznámejšou komiksovou postavou vôbec. Jedným z najpopulárnejších superhrdinov kinematografie. Herecké role Batmana sú v Hollywoode už desaťročia vyhľadávané a prínosné. V minulosti už mnoho hercov dostalo šancu stvárniť túto postavu, vrátane hviezd ako Christian Bale, Michael Keaton či Ben Affleck – ktorý je filmovým Batmanom v súčasnosti. To naozaj nie je zlá skupina hercov a očividne by sa ku nej chcel pridať takmer každý. Aj preto nám 45-ročný herec, ktorého môžete poznať z filmu Dredd oznamuje, že je pripravený rolu Batmana prevziať!

nový batman karl urban dredd
Zdroj: bloody-disgusting.com

Karl Urban – nový Batman?

Urban nie je žiaden nováčik, čo sa komiksových filmov týka. Preslávil sa najmä hlavnou úlohou v akčnom počine Dredd (2012), ktorý bol natočený podľa krátkeho komiksu Sudca Dredd. Aj keď sa snímke nedarilo tak dobre, aby štúdio zvážilo produkciu pokračovania, film si obľúbila väčšina kritikov. Fanúšikovia zasa už niekoľko rokov prosia o druhú časť.

Nedávno sa Urban dokonca objavil v MCU, kde vo filme Thor: Ragnarok stvárnil postavu menom Skurge. Ak si nespomínate, slúžil ako „kat“ záporáčky Hely. Nanešťastie však postava neprežila veľkú asgardskú vojnu, takže ho už v žiadnom ďalšom počine neuvidíme. S časom, ktorý mal, sa však pekne pohral a v rámci filmu nás zaujal. S podobnými skúsenosťami sa tak dá povedať, že vo svete komiksoviek sa už vcelku vyzná. Chcel by v nich však vyniknúť. Podľa všetkého je totižto Urban otvorený úlohe Batmana.

nový batman karl urban dredd
Zdroj: twitter.com

Miluje Temného rytiera a je všetkému otvorený

Rodený Novozélandčan sa nedávno rozprával s portálom JoBlo vrámci promovania svojho nového filmu, Bent. Na herca sa dostala aj otázka, či by chcel hrať Batmana. Mnoho fanúšikov si totižto stojí za názorom, že Urban by bol skvelý nástupca Afflecka v tejto úlohe. Toto je všetko, čo na danú tému povedal a ako sa k názoru fanúšikov stavia on:

„Naozaj? Wow. Tak to neviem. V skutočnosti som nad tým nerozmýšľal. Tento proces pre mňa väčšinou funguje tak, že mi ľudia posielajú projekty či scenáre a ja si ich prečítam. Potom sa stretnem so samotnými filmármi a reálne sa až podľa toho rozhodnem, či sa zapojím. Čo sa Batmana týka, mojim obľúbeným Batman filmom bol TEMNÝ RYTIER. Chris Nolan je jednoducho neobyčajný režisér a Christian Bale bol fantastický Batman. Samozrejme aj s talentom ako Heath Ledger šlo o perfektný komiksový film. Takže neviem… Som otvorený všetkým príležitostiam.“

nový batman karl urban dredd
Zdroj: empireonline.com

Nanešťastie pre niektorých fanúšikov, momentálne je vcelku nepravdepodobné, že Urban by rolu získal. S neprestávajúcimi správami o tom, že Ben Affleck chce svoj plášť zavesiť na klinec k nám prišli informácie, že Jake Gyllenhaal je už pripravený úlohu prevziať v nadchádzajúcej sólovke Batman od režiséra Matta Reevesa. Avšak Urbanovo prehlásenie stále môže byť prínosné. Možno si štúdio DC všimne entuziazmus fanúšikov, ktorí by herca radi videli v tejto komiksovke. A ak nie v úlohe Batmana, štúdio by možno pre Urbana našlo iné role, ktoré by si v rámci DCEU mohol zahrať.

Čo by ste vraveli na to, ak by sa vedenia po Affleckovi chopil Karl Urban? Súhlasíte so zvučným názorom fanúšikov, ktorý by herca v roli ikonického superhrdinu chceli vidieť? Pravdu ukáže len čas. Dovtedy nám vaše názory napíšte do komentárov!

ZDROJjoblo

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -