Môžeme sa tešiť na nový Silent Hill film. Ako si popritom vedie herná séria?

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

Najčítanejšie za 7 dní

Je tomu takmer už 15 rokov, čo sme sa dočkali prvého filmového spracovania hry Silent Hill. Po úspechu prvej časti sme dostali aj pokračovanie, ktoré sme mali možnosť vidieť v kine 3D. Teraz, 8 rokov po druhej časti dostávame oficiálne informácie o ďalšom filme. Kedy uvidíme nový Silent Hill?

Nový Silent Hill bol oficiálne oznámený

Režisér prvého filmu Christophe Gans sa oficiálne vyjadril pre francúzsky web Allocine, kde povedal, že sa dočkáme ďalšieho filmu Silent Hill. Aktuálne má rozpracované rovno dva projekty a o každom niečo prezradil. Z jeho výpovede však nie je úplne jasné, či sa bude jednať o pokračovanie alebo o úplne nový film.

Mám dva hororové projekty s Victorom Hadidom. Pracujem na adaptácii hry Project Zero. Film sa bude odohrávať v Japonsku. Predovšetkým sa však nechcem vzdialiť od jeho herného japonského zasadenia v strašidelnom dome.

silent hill
Zdroj: bloody-disgusting.com

A taktiež pracujeme na novom Silent Hille. Tento projekt bude vždy ukotvený v atmosfére malého amerického mesta spustošeného puritanizmom. Myslím si, že je čas na nový.

A čo hry?

Ak sa teraz vzdialime od filmu, tak zistíme, že spoločnosť Konami potvrdila, že dostaneme úplne novú hru. Tvorcovia však hľadajú nejaký spôsob, aby vedeli nadchádzajúce hry priniesť o level vyššie. Aktuálne sa ale pracuje dokonca na dvoch nových Silent Hill hrách.

silent hill
Zdroj: thegamer.com

Konami taktiež uviedlo, že aktuálne nemôžu o hrách nič prezradiť, no ubezpečili nás, že počúvajú fanúšikov a snažia sa im čo najviac vyhovieť. AestethicGamer dokonca informoval o tom, že sa možno dočkáme aj spin-offu hier, ktoré budú mať hrateľnosť ako Until Dawn či hry od Telltale Games.

Čo sa teda filmu týka, zatiaľ nie je vonku žiadna oficiálna ohľadne deja. Na druhej strane si ale herná séria prilepší, nakoľko sa rozrastie o niekoľko nových titulov s možnými spin-offmi. Nám a ani fanúšikom ako filmu, tak aj hier to určite neprekáža. My sa rozhodne tešíme na poriadnu dávku hororovej atmosféry!

Máte radi sériu Silent Hill? Videli ste aj filmové spracovania? Napíšte nám to do komentárov!

Zdroj: ladbible.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -