Na dlho očakávaný film Black Widow nás navnaďuje nový trailer, ktorý odhalil aj pár ešte nevidených scén

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Je to už takmer tu. Po vyše ročnom posunutí premiéry sa už o približne mesiac dočkáme nového MCU filmu. Po dvoch rokoch ticha pôjde taktiež o prvý film, čiže sa na neho už určite teší každý správny fanúšik. Aby nás štúdio Marvel ešte viac na film navnadilo, vypustilo nový trailer na film Black Widow, ktorý nám ukazuje špeciálny pohľad na film a tiež nové, ešte nevidené scény.

Tento film bude prequelom a odohrávať sa bude niekedy medzi filmami Captain America: Civil War a Avengers: Infinity War. Natashu, ktorá tak zomrela vo filme Avengers: Endgame, uvidíme aspoň poslednýkrát, a to paradoxne v jej prvom sólovom filme. Film sa zameria viac na Natashinu minulosť ešte spred doby, ako sa stala Avengerom, a teda keď bola trénovaná, aby sa z nej stal ruský zabijak.

Nový trailer na film Black Widow

Tento trailer je špeciálny tým, že začína krátkym príhovorom samotnej hlavne predstaviteľky Natashy Romanoff. Ju si opäť zahrá obľúbená, krásna herečka Scarlett Johansson. V traileri sa hovorí presne o tom, o čom bude film, a teda že ešte predtým, ako sa Natasha stala Avengerom, špiónkou a zabijakom, mala rodinu. A pred celou svojou minulosťou musí prestať utekať.

Trailer nám ukazuje aj viac scén zo záporáka Taskmastera, ktorý dokáže kopírovať pohyby a bojové štýly ľudí. Stačí mu na to ich len chvíľku sledovať. Vidíme aj scény z Natashinej minulosti, pričom väčšinu alebo možno aj všetky z nich sme videli už aj predtým. Trailer je plný akcie a výbuchov a sľubuje nám toho určite veľa. Nemáme sa prečo čudovať, veď je to sólový film jednej z najlepších bojovníčok v MCU.

disney premiéry Black Widow
Zdroj: thecouch.world

Vo filme sa môžeme tešiť okrem Natashy Romanoff aj na ďalšie postavy. Uvidíme jej prvú rodinu, ktorej (nepokrvnými) členmi sú Red Guardian (David Harbour), Melina Vostokoff (Rachel Weisz) a Yelena Belova (Florence Pugh). Tá by sa mala stať aj novou Black Widow v budúcnosti v MCU. Film vyjde aj u nás v kinách už o mesiac, konkrétne 8. júla 2021.

Tešíte sa na sólový film tejto odvážnej superhrdinky? Čo hovoríte na najnovší trailer? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: movieweb.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -