Nový trailer na Breaking Bad film El Camino ukazuje cestu Jesseho Pinkmana po poslednej sérii

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Minulú noc sa konalo odovzdávanie cien Emmy 2019, počas ktorého Netflix nečakane vydal druhý trailer na film El Camino: A Breaking Bad Movie. Titul sa do vybraných kín a na streamovaciu službu dostane už 11. októbra, takže odpočítavame každý jeden deň. Je takmer neuveriteľné, že sa po viac ako šiestich rokoch vrátime do sveta jedného z najlepších seriálov vôbec.

Príbeh sa bude odohrávať po konci poslednej série, ktorú Walter White a.k.a. Heisenberg bohužiaľ neprežil. Hlavnou postavou bude milovaný aj nenávidený Jesse Pinkman, ktorý je po poslednej epizóde na úteku. Je nádherné opäť vidieť Aarona Paula v jeho ikonickej úlohe.

Breaking Bad film El Camino
Zdroj: reddit.com, newshub.co.nz, Netflix

Nový trailer na Breaking Bad film El Camino

Rovnako ako prvá ukážka, ani nový trailer toho veľa neprezradil. Od vydania nás delí už iba pár týždňov a my vlastne vôbec nevieme, o čom tento film bude. Konečne však vidíme Jesseho, ktorý sedí v aute El Camino, v ktorom na konci utiekol. Nachádza sa v strede ničoho a počúva rádio, ktoré hlási novinky o incidente v mestečku Albuquerque.

Taktiež spomínajú „podozrivého“, ktorý utiekol z miesta činu. Zatiaľ to teda naozaj vyzerá tak, že hlavnou témou bude Jesseho útek – či už pred zákonom, alebo jeho starým životom. Je však jasné, že sa bude film odohrávať hneď po konci epizódy „Felina„.

Ďalšou zaujímavosťou je prehlásenie herca Jonathana Banksa, ktorý v seriáli stvárnil Mikea Ehrmantrauta. Počas rozhovoru s portálom ET Canada na odovzdávaní cien prehlásil, že si vo filme zopakuje jeho úlohu.

„Buchnú ma do hlavy keď toto prezradím, ale áno, prečo nie? Nikto z tých chlapíkov aj tak nevie poriadne udierať.“

Jeho postava v 5. sérii samozrejme zomrela, takže sa bude pravdepodobne jednať o flashback scény. Podobným spôsobom by sa mohol vrátiť aj Bryan Cranston ako Walter White, no jeho prítomnosť vo filme zatiaľ nebola potvrdená.

Tak čo, tiež máte v trhacom kalendári zaznačený dátum 11. október? My už sa nevieme dočkať!

Zdroj: screenrant.com, collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -